Březnový nákup v DM drogérii

Krásný den,

dnešní článek bude jen taková rychlovka. Hned na začátku dubna jsem byla na velkém nákupu v DM drogérii. Účtenka byla astronomická, ale díky nasbíraným bodům, slevové kartičky a poukázkám Sodexo jsem doplácela pár korun. Kupovala jsem spoustu konzerv pro kočky, jejich suchárky, bonbonky i podestýlku. Taky jsem potřebovala nové kontaktní čočky, prací gely, zubní pasty, kartáčky na zuby a nějaké věci byly pro mamku. A co jsem si z kosmetiky odnesla já?

Jako první tu mám fakt nudnou položku jménem vlhčené ubrousky od značky Babylove. Tentokrát mám verzi pro citlivou pleť, protože byla asi o dvacku levnější než ta zelená, kterou kupuji nejčastěji.

Body navíc byly za značku Bruno Banani. Od té mám moc ráda vůni Pure Woman, je hodně sladká, ale zamilovala jsem se do ní asi před patnácti lety a na léto si ji ráda pořizuji. Kupuji si vždy tento deodorant ve skle, naprosto mi vyhovuje. Zaujal mě i kuličku antiperspirant Nivea, tak jsem zvědavá, jak se s tím poperu, většinou mám spreje, to mi sedí víc. Vybrala jsem si variantu Original Care, která je taková klasická Nivea vůně.

Zaujal mě i pleťový peeling Balea z řady Beauty Expert. Z té jsem ještě nic neměla, podle mě patří k novinkám v sortimentu DM. Cena byla asi 59 Kč, ale nejsem si úplně jistá. Na jistotu jsem tam šla pro lesky na rty Extreme Shine od Essence. Byla jsem nemile překvapená, když jsem zjistila, že mají jen jeden odstín. Přesto jsem si tento fialkový vzala, líbil se mi.

Nakonec tu mám takový mix plátýnkových masek Balea. Ani jednu jsem ještě neměla. Dvě jsou z nějakých limitek – Happy Melody a Be Icy. K nim jsem přihodila jednu s retinolem a ještě jednu z řady Med pro citlivou pleť.

Zkoušeli jste už nějakou z těchto plátýnkových masek? Znáte řadu Beauty Expert od Baley? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Březnový nákup v DM drogérii

 1. Helena

  Hani, včera jsem chtěla nakoupit něco z tebou doporučených masek, ale lilo tak, že se žádný pochod po obchodech nekonal…
  Měj hezkou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   včera to počasí moc nepřálo nějakým pochodům. Taky jsem si myslela, že se projdu městem a mrknu po obchodech, ale ne.

 2. Lucie

  Ahoj, tu řadu Beauty Expert znám, mám z ní několik produktů, některé i opakovaně. Zrovna v týdnu jsem si dokupovávala pleťový peeling.

 3. Stáňa

  Já řadu Beauty expert zatím nezaregisrovala a zrovna pleťový peeling mne zaujal. Kuličkové antiperspiranty od Nivey používám pravidelně a vyhovují mi (mně naopak nevyhovují spreje, vždycky z nich děsně kýchám).

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   na peeling u mě brzy dojde, u toho stávajícího mám množství na poslední použití. Já mám ráda spreje, ale najednou jsem zatoužila po kuličce, tak uvidíme:-)

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, přesně tenhle peeling jsem si v dm též koupila, dokonce jsem na něj slyšela nějaká doporučení. Jinak Balea masky já nevyhledávám, takže žádnou jsem nezkoušela 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *