Brand box: podzim 2022

Krásný den,

ve čtvrtek mi dorazil nový Brand box, který je plný novinek ze sekce potravin. Já vám samozřejmě všechny výrobky představím, ale pokud byste chtěli ještě podrobnější informace, mrkněte se na jejich FB @NovinkySCHUTI. Box mi dorazil v rámci dlouhodobé spolupráce.

co box obsahuje:

 • Space Cookies, Bonavita
 • Čokolády, Orion
 • Birell Višeň & ostružina, Birell
 • chipsy barbecue, KetoDiet
 • Premium ovesná kaše Belgická čokoláda a kakaové boby, Dr. Oetker
 • hladká špaldová mouka, Babiččina volba
 • Bella Italia Bylinkové tyčinky a Bella Italia Classic tyčinky, Havlík
 • pasírovaná rajčata, Podravka
 • Cappuccino, Jacobs

Space Cookies se hodí ke snídani společně s bílým jogurtem. Sušenky obsahují bílou čokoládu, jsou vyrobeny z celozrnné mouky s vysokým obsahem vlákniny. Tuto mňamku seženete pouze v Tescu nebo na eshopu Bonavity. Já mám podobné věci ráda, jogurty mám doma nakoupené, takže toto rozhodně využiji.

I když jsem z letáku pochopila, že bych měla mít v boxu jednu variantu čokolády, čekaly na mě obě dvě. První z nich je mléčná s lískovými oříšky a druhá je mléčná s karamelem a kousky sušenek. Na oříšky moc nejsem, ale ten karamel se sušenkami, to je přímo pro mě.

Na ovesné kaše jsem si zvykla díky snídaním u nás v jídelně, kde právě tyto instantní kaše občas jsou. Tato je ale z jejich Premium řady a měla by to být novinka s belgickou čokoládou a kakaovými boby. Obsahuje celozrnné vločky a má nízký obsah cukru. Za mě je to fajn varianty rychlé snídaně nebo svačinky.

Birell není zrovna pití pro mě nebo pro členy mé rodiny, ale to nevadí, udám to jinde. Jedná se o drink bez umělých sladidel, barviv a konzervantů. Má mít také vysoký podíl ovocných šťáv. Já obdaruji kamarádku Klárku, ona to ráda využije:-)

V poslední době se v boxu objevují výrobky od značky KetoDiet, což kvituji s povděkem, ráda něco vyzkouším. V boxu byl menší sáček s chipsy (to je za mě super velikost, já brambůrek sním vždy málo, velké pytle mi nevyhovují). Příchuť je barbecue a jedná se o low carb potravinu. Už jsem je zkoušela a nejsou vůbec špatné. Sama bych asi nejvíce ocenila úplně obyčejnou slanou variantu.

Špaldová mouka mi přišla vysloveně do rány. Mám doma recepty na houstičky s ricottou ze špaldové mouky, takže se mi to perfektně hodí. Já mám špaldovou mouku ráda, už jsem z ní doma pekla několikrát. Některé věci jsou v pohodě (např. palačinky nebo bábovka), ale u takových bramborových placek to nebylo ono.

Dalšími dvěma produkty jsou slané tyčinky od značky Havlík, která se právě na tyto pochutiny zaměřuje. Bylinková varianta by měla chutnat jako italská pizza, varianta classic zase přináší verzi s olivovým olejem a výběrovou moukou.

Pasírovaná rajčata nejsou sice zrovna ten nejvíce sexy produkt v boxu, ale je to věc, kterou domů kupujeme běžně a vždy se hodí. Dají použít do základů různých omáček, je to skvělá věc na těstoviny, pizzu a celkově do italské kuchyně.

Poslední produkt nebude určitě pro mě, ale táta miluje cappuccino a pije ho denně. V boxu je to od značky Jacobs, které má mít nadýchanou pěnu. V krabičce je osm samostatných porcí, což se hodí. Možná si je táta odveze do Brna (on učí na univerzitě, ale bydlíme v Příbrami).

Ještě byl v boxu klasicky časopis a Mentos žvýkačky, které jsem nejspíše dostala jako dárek za hodnocení na jejich webu. Celkově jsem s boxem velmi spokojená. Nevyužiji jedině ten Birell, který si ale vezme Klárka. Samozřejmě bych byla raději, kdyby se tam objevila nějaká limonáda, to by mi sedlo více. I tak je to jeden z nejlepších boxů vůbec. Je tu hodně produktů, mnoho novinek, je to rozmanité.

Jak se box líbí vám? Který produkt vás zaujal nejvíce? Zkoušíte rádi nové potraviny? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Brand box: podzim 2022

 1. Helena

  Hani, jak už jsem psala u Stáni – celkem slušné, myslím, že byly i horší :o)
  Nejvíc mě zaujala kaše a rajčata.
  Měj hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem teda už měla čokoládu se sušenkami a karamelem a ty chipsy. Čokoláda byla ok, na chipsy moc nejsem, ale kamarádce fakt chutnaly.

 2. Stáňa

  Hani, mám už taky hodnocení na blogu. Box mi přišel dobrý, byť se někde úplně neprotnul s mými chuťovými preferencemi, ale nakonec jediné, co nevím, kde udám, je to capuccino, protože v širokém okolí neznám nikoho, kdo by tyhle instanťáky pil. Birrel vypije syn nebo jeho přítelkyně a čokolády sní buď manžel nebo si je budu dávat do ovesných kaší (na to, abych je snědla samotné, pro mne budou hodně sladké – jsem na hořké)
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já bych řekla, že tentokrát to bylo více pro milovníky sladkého, jako jsem já:-D Birelly jsem udala u kamarádky:-D

 3. Lucie

  Ahoj, kromě čokolád, které s vyjímkou těch vysokoprocentních nejím (kalorie a dělá se mi nich akné), tak bych ocenila a využila vše, už jen proto, že většinu produktů jsem ještě neměla možnost ocutnat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *