Barnängen: tělová péče Sensitive

Krásný den,

na eshopu drogeriezde.cz jsem si v rámci spolupráce vybrala dva produkty od značky Barnängen. Už dlouho jsem po této švédské značce pokukovala, teď jsem tedy definitivně neodolala. Zvolila jsem řadu sensitive, která je určená a citlivou pokožku. Mám tu tělové mléko a sprchový krém.

Tělové mléko Sensitive

Začala bych designem, který je velmi povedený. Obal je minimalistický, jednoduchý, není zbytečně přezdobený. Všechny popisky jsou v němčině a francouzštině. Tělové mléko má praktickou pumpičku, která funguje úplně bez problémů.

Krém obsahuje 5% tzv. cold creamu, má jemnou květinovou parfemaci, která je příjemná. Já z toho cítím hlavně růže, ale jen tak zlehka. Na pokožce je vůně také cítit, ale není to nic násilného, co by třeba bylo intenzivnější než parfém.

Překvapila mě konzistence mléka, je totiž velmi lehká. Jelikož je opravdu hezky hydratační, čekala jsem něco hutného. Je opravdu lehká, mléko je docela řídké a moc neubývá. S mlékem jsem opravdu spokojená. Mažu si ho i na oblasti, kde mám ekzém a nijak mě nedráždí.

vlevo sprchový krém, vpravo tělové mléko

Sprchový krém Sensitive

Na sprchový krém jsem se hodně těšila, dávám přednost krémovým sprchovým gelům, když si tedy mohu sama vybrat:-) Tento má obal ve stejném designu jako tělové mléko. Liší se ale jejich otvírání – zde je vyklápěcí víčko, které taky funguje bez problémů a není třeba moc veliké síly.

Sprchový krém je vlastně krémový sprchový gel, který má krémovou konzistenci. Je celkem řídký a velmi dobře pění. Vůně je stejná květinová jako u tělového mléka a moc se mi líbí. Krém mě nijak nevysušuje a z pokožky je cítit i po sprše.

Celkově jsem touto tělovou kosmetikou nadšená. Značka splnila má očekávání, opravdu mi oba produkty moc vyhovují. Ráda bych si v budoucnu pořídila i další řady, abych je vyzkoušela. Znáte tuto švédskou značku? Zkoušeli jste něco od ní? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

PS: nezapomeňte, že na blogu probíhá knižní soutěž

 

16 thoughts on “Barnängen: tělová péče Sensitive

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já myslím, že je na českém trhu relativně krátce, třeba pět let… Sprchové krémy si chci pak ještě nějaké další nakoupit, ale nejdříve samozřejmě spotřebuji zásoby klasických gelů, které mám ještě doma. Dost jsem toho dostala k svátku nebo to bylo v nějakém boxu. Jinak mě lákají i další řady od této značky.

 1. Lenka

  No, jéje 🙂 Jasně, že znám a jejich produkty přímo zbožňuju. Loni v zimě jsem od téhle značky ještě používala tělový krém. Ten byl teda o něco hutnější než mléko, ale na zimu to byla značka ideál 😉 Doporučuju.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni, díky za tip, asi si ho na zimu pořídím. Mám doma v zásobě ještě tělovou emulzi Balea z DM boxu, ta bude taky lehčí, takže ji dodělám ještě teď na jaře. Ráda bych zkusila i další parfemace a varianty:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem moc spokojená. Zrovna jsem se namazala mlékem, mám už asi půlku lahvičky pryč, ubývá pomaleji než to od Ziaji.

 2. Lucie

  Ahoj, o značce vím, ještě jsem ale nic nezkoušela, sprcháče a produkty péče o tělo nakupuji jen minimálně, mám toho doma v zásobách tak na pár let dopředu:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj Luci,
   já jsem se tak radovala, že mám doma už jen poslední sprchový gel a nějaké nové si budu moci koupit, ale už mi zase přibylo několik kousků z různých boxů a z dárků k svátku. Tělové mazadlo mám doma jen jedno, to, co bylo v DM boxu. Já jsem taky po této značce pokukovala od té doby, kdy se dostala na náš trh, ale poprvé ji zkouším až nyní.

 3. Marta

  Hani, tuhle značku vůbec neznám a výrobky vypadají už vzhledově moc dobře. Nemám ráda moc parfémované přípravky, takže tohle by mi asi vyhovovalo. Měj pěkný den.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   musím říci, že se mi tento čistý, minimalistický vzhled také moc líbí. Taky je fajn, že pumpička bez problémů funguje, to samé platí o balení sprchového krému. Oba produkty mi ubývají na moje poměry celkem pomalu, což je fajn:-) Parfemace je opravdu hodně jemná, já cítím především lehkou vůni růží. mažu si tím i místa, kde mám hodně ošklivý ekzém a vůbec mi to tam nevadí:-)

 4. Zuzka

  Ahoj, nemám zatiaľ nič vyskúšané od tejto značky, ale určite to mam v pláne napraviť 🙂 páčia sa mi obaly a často ma láka a vlastne mám rada severský štýl, švédske značky (lindex, h&m, oriflame) 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to je opravdu škoda, taky mám ráda, když jsou na produktech české etikety. Jinak jsem s oběma produkty moc spokojená, už se u nich blížím do finiše:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *