Bambusové plátýnkové masky – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě obchodu Action jsem sehnala i tři plátýnkové masky z bambusové řady. Masky z Actionu mám hodně ráda, jsou levné a většina mi dost vyhovuje. Pro dnešní článek jsem si vybrala hydratační masku s mořskou řasou, osvěžující s jahodami a rozjasňující s růžovým kaktusovým ovocem.

Hydratační maska s mořskou řasou

Jedná se o plátýnkovou masku, která je určená pro zvlhčení a hydrataci pleti. Obsahuje mořskou řasu. Má velmi jemné a pevné plátýnko, se kterým se dobře manipulovala. Vůně je taková svěží, decentní, příjemná. Na pleti maska držela dobře a byla příjemná. Právě složení s mořskou řasou krásně pleť zklidnilo, zjemnilo a zároveň i osvěžilo.

Osvěžující maska s jahodou

Červený sáček ukrýval jahodovou plátýnkovou masku, která je určená k osvěžení. Jahody jsou moc dobré, obsahují antioxidanty a celkově jsem prospěšné. Tato maska měla stejně kvalitní plátýnko jako ta první. Parfemace je hodně jemná a spíše nepostřehnutelná. To mi vyhovuje, není třeba mít extrémně převoněnou kosmetiku. Určitě mohu potvrdit tu osvěžující funkci, maska funguje velmi dobře.

Rozjasňující maska s růžovým kaktusem

Poslední maskou je tato kaktusová. Jedná se o rozjasňující masku s výtažky z ovoce růžového kaktusu. Kaktus jsem ve složení měla několikrát a je to ingredience, která mi všeobecně vyhovuje. Maska měla sladce ovocnou vůni s lehkou příjemnou kyselostí. Na mě působila spíše osvěžujícím a hydratačním dojmem, to rozjasnění jsem zase tolik nezaznamenala. I tak byla na pleti velmi příjemná a užila jsem si ji.

Všechny tři bambusové masky mi sedly, měly dobré plátýnko, jemné vůně a skvěle hydratovaly a osvěžovaly. Klidně bych si je koupila znovu. Zaznamenali jste tyto masky v Actionu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Bambusové plátýnkové masky – recenze

 1. Helena

  Hani, já tam ještě nedojela – je to přes celé město…
  Ale podívám se tam!
  Děkuji za info a přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, jsem na tom podobně jako Helena – nejbližší Action je bůhví kde… Ale podle recenzí to vypadá, že masky z Actionu jsou všeobecně dobré …
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   měla jsem už několik masek, žádná nebyla propadák a pro některé se vysloveně vracím. Nejvíce mi sedí ty od značky The Mask Dr.

 3. Lucie

  Ahoj, do Actionu nechodím, nemáme ho u nás, ale už jen ty obaly na mě působí barevně a lákavě., určitě bych jim neodolala.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   to je na jednu stranu škoda, ale na druhou zase nepodlehneš bláznivému nákupnímu šílenství, což tam jde snadno.

 4. Sabina

  Ahoj Haničko, já se přiznám že už jsem nějak od května v Actionu nebyla takže nemám vůbec tucha, co mají nového nicméně tyhle masky budou asi novinka 😀 Předtím jsem je nikdy nezaregistrovala, ale vypadají sakra dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *