Balzámy na rty – Moje a Savon de V

Krásný den,

dneska to bude jen taková rychlovka. Společně bychom se podívaly na moje aktuálně používané balzámy na rty. Mám tu dva, ani jeden jsem si ale nekupovala sama:-) Oba jsem dostala jako dárek k objednávce. Jedná se konkrétně o českou značku Moje a přírodní kosmetiku Savon de V.

Balzám na rty Štístko, Moje

Tento balzámek jsem dostala od Lucinky z eshopu prodavamekosmetiku.cz (už skončil, ale L. má skvělý blog LSG). Byla to moje první zkušenost s touto značkou. Balzám má obyčejné plastové balení, na víčku je veselý potisk. Balzám je to ale klasický, nemá výraznou parfemaci. Připomíná mi starý dobrý lůj na rty, který jsem používala jako dítě:-) Funkce je normální, vyhovuje mi. Tento typ balzámků mám vlastně nejraději, používám je, i když jsem nemocná, mažu si s nimi totiž odřený nos:-)

Balzám na rty, Savon de V.

Jsme přesvědčená, že toto byl dárek k nákupu na eshopu lilibela.cz, kde kupuji právě přírodní kosmetiku. Má také plastové balení, ale dobře se s ním manipuluje. Parfemace je jemná, já cítím nějaké citrusy a bylinky, moc se mi to líbí. Je to vůně příjemná, nemá ošklivý umělý, chemický podtón. Balzám nedělá nějaké velké vrstvy, ani se vám pusa moc neleskne, ale hezky vyživí. Ráno, když se začínám malovat, ho právě nanáším na rty, a stírám ho před rtěnkou či leskem.

S těmito kousky jsem opravdu spokojená a jsem ráda, že se ke mně dostaly. Klidně bych si je koupila znovu, dělají přesně to, co od nich očekávám a co slibují. Znáte produkty od těchto značek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

One thought on “Balzámy na rty – Moje a Savon de V

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *