Balea plátýnkové masky safari – recenze

Krásný den,

kromě hydrogelových polštářků jsem si z nové limitované edice Safari od značky Balea pořídila i trojici plátýnkových masek. Ty testuji velmi ráda a tato limitka má opravdu povedený design obalů. Vybrala jsem si masky ve variantě Žirafa, Zebra a Leopard.

Plátýnková maska Žirafa

Jako první jsem vyzkoušela variantu Žirafa, která obsahuje výtažky z ibišku, aloe vera a kyselinu hyaluronovou. Maska má tenké plátýnko s potiskem žirafí srsti. Materiál je příjemný, ale je hodně široké, měla jsem ho až na uši a to mám sama obličej dost široký. Maska má jemnou parfemaci, která nijak nedráždí. Na pleti je velmi příjemná, hezky drží, osvěží a pěkně hydratuje a vyživuje. Po sundání pleť vůbec nelepila, to vždy ocením.

Plátýnková maska Leopard

tato maska obsahuje výtažek z pouštních květů, marulový olej a kyselinu hyaluronovou. Opět je zde plátýnko s potiskem, tentokrát šelmím. Maska slibuje intenzivní hydrataci, dodání svěžesti a zářivého vzhledu. Má mít jemnou květinovou vůni. Plátýnko bylo zase hodně široké, což by mohlo většině lidí nevyhovovat. Na pleti byla maska příjemná, hezky voněla a krásně jsem si s ní odpočinula. Problém byl po sundání, kdy pleť dlouho lepila a nakonec jsem ji stejně musela umýt vodou.

Plátýnková maska Zebra

Poslední z této trojice masek je ta s potiskem zebry na plátýnku. Ve složení bychom našli extrakt z opuncie, baobabový olej a opět kyselinu hyaluronovou. Maska dodává pocit pleti intenzivní svěžest a hydrataci, má květinovou vůni. Já jsem u této masky měla problém s parfemací, která mi nesedla. Podle mě je to ten baobabový olej, který mi prostě smrdí. Samotná maska ale fungovala dobře, neměla jsem s ní jiné obtíže.

Z této trojice masek, které mají tady fakt nádherné obaly, mi nejvíce vyhovovala hned ta první maska se žirafou. Zaregistrovali jste tuto limitku? Která maska vás zaujala nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Balea plátýnkové masky safari – recenze

 1. Stáňa

  Hani, já si masek v DMku nevšimla. Obaly jsou fakt moc hezké, ale jestli jsou masky široké, tak by pro mne moc nebyly, mám spíš užší obličej.
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, potkala jsem je v dm, nicméně díky opakované nespokojenosti s plátýnkovými maskami této značky jsem neměla potřebu kupovat.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tato limitka se Balee docela povedla. Taky mám nyní masek zásobu a něco jsem nakoupila v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *