Balea plátýnkové masky čokoláda – recenze

Krásný den,

i když jsem si slíbila, že na sebe budu přísná a že nepodlehnu vábení další limitované edice Balea, která má vždy moc líbivý obal, nedodržela jsem to. Podlehla jsem nové limitované edice s čokoládou. Pořídila jsem si obě jejich plátýnkové masky, jedna stála 49,90 Kč.

Plátýnková maska Chocolate Dream bílá

Tato maska obsahuje kakaové máslo a vanilku. Je určená pro všechny typy pleti. Je určená pro intenzivní hydrataci, pleť by měla zpevnit a zároveň udělat pružnější. Doba působení je 15 – 20 minut. Plátýnko je celkem pevné, ale podstatně lepší než u těch posledních masek. Má dobrý střih a hezky mi drželo na obličeji. Je dostatečně napuštěné, ale zároveň mi žádné sérum neteklo po krku. Parfemace je úplně minimální, vlastně se dá říci, že jsem nic necítila. Na pleti je maska velmi příjemná, po sundání mi chvilinku lepila, ale tak po třech minutách bylo vše v pořádku.

Plátýnková maska Chocolate Dream hnědá

Druhá maska obsahuje kakaové máslo a mandlový olej. Je určená pro hlubokou hydrataci, stejně jako bílá varianta by měla zpevnit a vypnout pleť. Plátýnko e zde stejné kvality, ale tato maska je navoněná. Opravdu zde cítím kakao a líbilo se mi to. Opět se mi u této řady líbí obaly, to Balea opravdu umí, na limitkách si vždy vyhraje. Po sundání mě i zde chvilku pleť lepila, ale nebylo to nic strašného. Za pár minut bylo vše v pořádku a pleť je aplikaci pěkně vyživená.

Musím říci, že jsem moc mile překvapená, protože po dlouhé době tu mám zase nějaké dobré plátýnkové masky Balea. Dlouho mi žádná jejich limitka nesedla. Líbí se mi i design obalu, je to dobrý tip i na nějaký menší dáreček.

Jak vás zaujaly tyto masky? Také jste neodolali? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Balea plátýnkové masky čokoláda – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, masky Balea v podstatě už nekupuji, ale tady jsem odolat nedokázala. Když se na mě usmívaly tak krásné obaly, tak jsem bez nich odejít nemohla.-D

  2. Stáňa

    Hani, myslím, že už jsem psala, že jsem si tyhle dvě masky koupila v německém DMku, tak ráda slyším, že jsou fajn. Ale docela mi štve, že masku, která v Německu stála 0,6 €, tady prodávají skoro za padesátku. Na druhou stranu mi naše DMka přijdou upravenější a přehlednější než to německé, ve kterém jsem byla.
    Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *