Anew Reversalist z Avonu – recenze

Krásný den,

Avon je moje oblíbená značka a v poslední době mě hodně baví řada Anew, která nabízí pleťovou péči. Jelikož jsem už poněkud zestárla :-D, koupila jsem si řadu Reversalist, která je určená pro ženy 35+. Tato řada je určená pro obnovu pleti a já jsem si pořídila denní a noční krém.

Denní obnovovací krém Anew Reversalist

Tento denní krém je určený na vyhlazování vrásek, obnovuje pružnost pleti a dodává ji mladistvý a zářivý vzhled. Obsahuje protinol, což je speciální látka, která pomáhá bojovat s vráskami. Měla jsem ho už v jejich séru a stojí to za to. Krém má SPF 25. Balení je pěkné. Krém přišel v papírové krabičce. Uvnitř je skleněný kelímek s pastovým víčkem. Denní krém má bílou barvu dózy, takže se dobře odliší od nočního. Má jemnou a nenápadnou parfemace. Překvapila mě konzistence krému, je poměrně hutný, takový až našlehaný. To bych čekala spíše u toho nočního, ale funguje opravdu dobře. Stačí ho malé množství, snadno se vstřebá a nedělá mi neplechu s makeupem. Pleť mě v poslední době docela trápí, ale když používám tento krém, mám ji viditelně hezčí, což se mi samozřejmě líbí.

Noční obnovovací krém Anew Reversalist

Noční krém obsahuje stejně jako ten denní účinnou složku protinol, se kterou mám dobrou zkušenost. Měla by to být patentovaná technologie Avonu. Noční krém slibuje plnější vzhled už po dvou dnech používání. Balení krému je totožné jako u denního, jen kelímek má červenou barvu. I zde je velmi jemná vůně, která nijak nedráždí. Konzistence je poměrně odlišná. Krém je spíše řidší, jemnější, rychleji se roztírá. Pleti dělá opravdu dobře, já vidím veliký rozdíl po jedné noci.

Nevím, proč jsem krémy z Anew řady nezkoušela už dříve, když třeba jejich séra mám opravdu hodně ráda. Reversalist řada se fakt povedla. Cena se pohybuje průměrně kolem tří stovek za jeden, záleží na katalogové akci. Rozhodně budu zkoušet Anew dále. Máte rádi tuto řadu kosmetiky? Co vám vyhovovalo? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

10 thoughts on “Anew Reversalist z Avonu – recenze

  1. Sabina

    Ahoj Haničko, já ještě Anew neprozkoumávám, ale babička z máminy strany má ráda tuhle řadu. Hlavně jejich retinolové sérum a oční péči jak jsou tam ty dvě různé krémíčkověci.

  2. Lucie

    Ahoj, já mám z řady Anew nějaká séra, ty jsou moc fajn Jinak jsem mívala ráda takovou růžovou edici, byly tam krémy a BB krém, škoda, že je přestali vyrábět..

  3. Erika Anna Uchytilová

    Ahoj Hani, já znám Anew řadu od mámy, která nepoužívá nic jiného. Já vlastně nemohu říct, že by mi nějaký krém nesedl. Vždy velká spokojenost. Ještě jeden mám v zásobě, ale nyní v katalogu mě právě dva oslovily, tak se rozhoduji. Krásnou neděli přeji. ☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *