Anew Radiance Maximising Serum z Avonu

Krásný den, 

dneska se společně podíváme na sérum z řady Anew z Avonu. Jedná se o Radiance Maximising Serum a obsahuje viatamin C, který jsem se rozhodla více zapojovat do své každodenní rutiny.

Sérum má moc pěkný minimalistický obal. Lahvička je pomerančově oranžová a na dávkování používám pumpičku, která dobře dávkuje. Na celý obličej mi stačí jedna pumpička.

Sérum má čirou barvu s lehkým oranžovým podtónem, je dost řídké, takže při aplikaci je nutné být velmi rychlá. Vstřebává se rychle, pleť není nějak extrémně ulepená. Mám ho doma otevřené už několik měsíců, ale ještě jsem ho nedodělala, protože s ním mám jeden zásadní problém. Parfemace je tak moc cítit po alkoholu, že se mi z toho až dělá špatně. Je mi líto ho vyhodit, takže ho asi domažu na krk a dekolt, kde bude dál od nosu.

Je to fakt škoda, na sérum jsem se moc těšila. Několik mých kolegyní si ho taky objednalo, ale očividně s ním nemají problém jako já, tak pokud ho chcete taky používat, doporučuji si objednat nejdříve vzorek nebo miniaturu. Seženete ho za cca 300 Kč.

Jak jste na tom s vitaminem C v kosmetice Vy? Vyhledáváte ho? Jakou formu používáte? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

2 thoughts on “Anew Radiance Maximising Serum z Avonu

    1. ciculka Post author

      Ahojky,
      přesně, jsem na tom úplně stejně. Taky jsem o tomto séru četla, tak na něj možná někdy dojde. Ale ne v říjnu, protože v září jsem nakupovala nějak moc a nejdřív musím spotřebovat zase nějaké zásoby:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *