Z kosmetické poličky – na zelené vlně

Krásný den,

dneska přicházím opět s rubrikou Z kosmetické poličky… Podíváme se na zoubek čistícím produktům, které jsou velmi levné a dostupné. Bude to micelární voda Přírodní oliva od Ziaji a pleťový peeling s čajovníkem a okurkou z řady Naturals od Avonu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ziaju nově seženete v Teta drogérii, kde jsi ji kupovala i já. Stála mě cca 90 Kč, což mi přijde jako velmi rozumná cena. Líbí se mi, že se tato přírodní kosmetika dostává konečně do našich sítí drogérií. Je levná, ale kvalitní. Už jste u mě na blogu našli recenze hned na několik výrobků a myslím, že se jich tu ještě mnoho objeví.

Peeling jsem si klasicky objednávala z Avonu, z katalogu. Vyšel mě na cca 60 Kč, což je opravdu krásná cena. Mám spotřebu těchto produktů, takže jsem ráda, když za ně nemusím utrácet nějaké horentní sumy. Naturals je levná řada pleťové a tělové péče, která obsahuje přírodní složky. Mám moc ráda jejich produkty na tělo a vlasy, z těch pleťových využívám především masky, gely a peelingy.

Micelární voda Přírodní oliva, Ziaja

Obal produktu je klasická plastová lahvička s normálním odklápěcím víčkem. S ním se manipuluje velmi dobře, dírka na vylévání je také tak akorát. S dávkováním tedy nemám žádný problém. Celkový design je jednoduchý, zelená lahvička s bílými nápisy. Popisky jsou uvedeny v češtině a v polštině. Líbí se mi celková úspornost balení, není tam žádný zbytečný plast, takže na cestování je to fajn:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samotná micelárka je jen jemně parfémovaná, nijak nedráždí. Moc jsem toho od ní nečekala, ale krásně odličuje, nemusím oko nijak drhnout. Vůbec mě nepálí v očích, na pleti nelepí. Vydržela mi průměrně, takže jí nemám co vytknout. Myslím, že si jí v budoucnu ještě určitě pořídím.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čistící pleťový peeling s čajovníkem a okurkou, Naturals, Avon

Peeling je v pěkné a praktické zelené tubě, ze které se dobře vymačkává. Víčko je odklápěcí, otvor je malý, ale stačí na to, aby si člověk vytlačil tolik produktů, kolik potřebuje. Popisky na přední straně najdete v angličtině a ve francouzštině. Na zadní straně už najdete i popisky v češtině.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Peeling má krémovou konzistenci se středně hrubými zrníčky. Na pleti je příjemný, nevysušuje. Stačí ho celkem málo, většinou vytlačím cca 3 centimetry a je to v pohodě. Obrušuje tak akorát, jsem s ním opravdu spokojená. Koupila jsem si ho hlavně kvůli ceně, ta mě zaujala na první pohled. A jsem přesvědčená, že si ho koupím znovu, protože je moc fajn:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Znáte tyto produkty? Máte nějakou barvu, která Vás vždy zláká, jako mně třeba zelená? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *