Z kosmetické poličky – krémy pleťové

Krásný den, 

momentálně mám doma na poličce rozpoužívané dva krémy, jeden používám spíše večer, protože je hutnější, a druhý je určený na ráno pod make up. Jedná se o krém Make up starter od Nivey a vyživující krém pro velmi suchou pleť od značky Lirene.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Make up Starter, Nivea

Tento krémík jsem si pořídila díky Hevi z blogu wormake.blogspot.cz. Zaujal mě její popis a byla jsem zvědavá, jestli mi bude také vyhovovat. Krém jsem koupila za cca 100 Kč v DM drogérii, ale je všude běžně k dostání. Krém má plastový kelímek se šroubovacím víčkem. Samotný krém se ukrývá ještě pod hliníkovou folií.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konzistence je lehká, taková našlehaná, trosku gelovitá. Krém se ihned vstřebá, pleť vyhladí. Používám ho ráno po vyčištění pleti (čistím si pleť ráno i večer, ale to je asi běžné, ne?:-). stačí ho velmi malé množství, takže mi vůbec neubývá. Než přejdu z koupelny do ložnice, kde se líčím, tak krém je už krásně vstřebaný a já mohu nanášet make up. Pleť je vyhlazená, řekla bych, že i moje dost rozšířené póry jsou o něco menší. S krémem jsem velmi spokojená.

Vyživující krém pro suchou pleť, Lirene

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento krém jsem získala v rámci akce Testujeme Lirene. V dotazníku jsem vyplnila, jaký mám typ pleti, a tak mi byl poslán právě tento krém. Ukrývá se také v plastovém kelímku se šroubovacím víčkem. balení ale působí velmi luxusně, moc se mi líbí. Krém je opět ukryt pod hliníkovou folií.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Má jemnou a nevtíravou parfemaci a hutnější konzistenci. Používám ho hlavně večer na pleť obličeje, krku a dekoltu. Je hutnější, vstřebává se tedy o něco déle, ale není to nijak krizové. Pokožka je pěkně vyživená a hydratovaná. S krémem jsem spokojená, obzvlášť se mi líbí jeho účinky v dekoltu a na krku.

vlevo Lirene, vpravo Nivea

vlevo Lirene, vpravo Nivea

Znáte tyto krémy? Co používáte Vy ráno a večer? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *