Yves Rocher Beauty Box: srpen 2018

Krásný den, 

trošku vám dlužím recenzi na hned dva poslední Yves Rocher Beauty Boxy. Opět v něm byly čtyři avizované produkty + jedno překvapení. Box přišel pečlivě zabalený v krásné designové krabici.

Heřmánkový pleťový krém

Krém vychází z receptur našich babiček, obsahuje heřmánek. Ten by měl pleť zklidnit a hojit, celkově působí blahodárně. Je to klasický krém, který YR vyrábí už od roku 1964.

Malinový ocet na vlasy

Tak tento produkt mám doma už koupený nějakou dobu, tak doufám, že bude fajn. Ještě jsem ho nestihla použít. Četla jsem na něj ale pochvalné recenze, tak by měl uspět. Je určený pro obnov lesku vlasů, dodává objem a vlasy se snadněji rozčesávají. Teď si říkám, proč jsem ho ještě nenačala?:-D

Dvoufázový odličovač s chrpou

Jak asi dobře víte, miluji tu klasickou nedvoufázovou variantu, protože mi většinou vadí ten olej v očním okolí. Doma si ho ale nechám, myslím, že se mi bude hodit.

Tělové mléko s výtažky z ovsa

Tělové mléko je v praktické lahvi s pumpičkou, což mám moc ráda. Je hydratační, pomáhá obnovit pokožku po slunění. Jsem zvědavá na jeho parfemaci.

vůně Mon Evidence

Jako dárek jsem objevila v balíčku miniaturu vně Mon Evidence, kterou jsem už asi měla v plném balení a voněla mi. Za miniaturu jsem ráda, používám je na cestách nebo do kabelek.

Navíc byla v balíku i semínka, která jsme s mamkou zasely na chatě. Vše bylo doplněné o povídání o vůni a leták s popisem výrobků.

Boxy YR jsou jednoduché, ale moc pěkné. Líbí se mi osobní vzkazy v balíčku i výběr jednotlivých produktů. Navíc ty krásné designy krabic:-) Co zaujalo nejvíce Vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

4 thoughts on “Yves Rocher Beauty Box: srpen 2018

  1. ciculka Post author

   Ahoj, ještě jsem o něm nepsala, ale už ho doma mám i nafocený. Něco se mi líbí, ale další mazadlo třeba úplně neocením… Co ty?

   1. Veronika

    Přijde mi takový obyčejný, šampon, krém na ruce, sprch. gel… navíc mi přijde, že jdou is hodnotou boxu docela dolů. Navíc mi přišel až dva týdny od zaplacení, takže celkem zklamání a popravdě přemýšlím, zda objednávat dál – kdybych ty věci koupila normálně v obchodě s letáčkem nebo v akci, tak to podle mě vyjde ještě levněji. Navíc třeba ten práškový peeling stojí sice 300, ale takovou věc bych si nikdy nekoupila.

    1. ciculka Post author

     Aha, tak beru svá slova zpět. Tento box nemám a asi mi ani nepřijde, protože mám jen tříměsíční předplatné. Já mám tedy poslední box ze září, kde je lak, deodorant, sérum, čistící gel, sada masek atd.To mi přišlo fajn, že využiji vše:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *