Výzdoba bytu s posterstore.cz

Krásný den,

jak jsem už docela dlouho zavřená doma v bytě, snažím se postupně vylepšovat nějaké místnosti. Když jsem si ho před deseti lety kupovala, čekala mě nákladná rekonstrukce, a proto jsem na některé věci prostě neměla peníze. Původně skandinávský eshop posterstore.cz vstupuje na český trh a já jsem dostala moc milou nabídku na spolupráci. Na jejich eshopu najdete širokou nabídku různých plakátů, ke kterým mají i vhodné rámy z různých materiálů.

Měla jsem určitý budget, který jsem samozřejmě překročila, protože se mi toho na stránkách líbilo opravdu hodně. Ke mně a do mého bytu se určitě nejvíce hodí různé přírodní motivy. V bytě mám převážně dřevěný nábytek a doplňky jsou hlavně přírodních odstínech; kov, chrom a plastové židle tu zrovna nenajdete:-)

Od začátku jsem věděla, že budu chtít pořídit něco na teď do chodby, která byla dosud úplně holá. Poctivě jsem si prošla celou nabídku a nakonec jsem zvolila jeden abstraktní obraz, kde dominují odstíny černé, zlaté a bílé. Nebyla jsem troškař a rovnou jsem si vybrala plakát v největším rozměru (50 x 70 cm). Jasnou volbou byl i černý rám.

nový obraz v chodbě

Plakáty na eshopu jsou tak pěkné, že jsem si nakonec pořídila jeden ještě do obývacího pokoje nad televizi, kde jsem měla jiný obraz od jedné lokální umělkyně (já mám umění ráda, v celém bytě mám různé obrazy). Vybrala jsem si můj oblíbený motiv osamoceného stromu a k tomu hezký černý rám ze dřeva. Řekla bych, že obraz se hned stal dominantou celé zdi a moc se mi líbí.

A protože, jak říká táta, jsem maximalista, přihodila jsem do košíku ještě tři malé obrázky, kterým jsem ještě nevybrala místo, ale moc se mi líbily. Dva jsou opět abstraktní a přemýšlela jsem, že by možná mohly být vedle toho velkého v chodbě. Co si o tom myslíte? Posledním je osamocený strom u vody, který možná půjde do ložnice:-)

Co se mi na eshopu moc líbí, je to, že k vybranému plakátu vám rovnou vyběhne i nabídka vhodných rámů. vy si jen vyberete dekor a materiál, rozměr je už nastavený. Plakáty jsou vytištěné na kvalitním silném papíru, rámy jsou pevné. Celá zásilka mi přišla za několik dnů, vše bylo pečlivě zabalené.

A nakonec mám pro vás dobrou zprávu – s eshopem jsme domluvili i slevový kód ciculka35 na slevu 35% na eshopu posterstore.cz. Platí do 17.5. 2021 (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a pro rámečky, nelze kombinovat s jinými akcemi na eshopu). Mimochodem, mojí mamce se tak líbily moje nové plakáty, že jí musím nějaké objednat k svátku:-) Jak se vám líbí moje nová výzdoba? Který obrázek vás zaujal nejvíce? Chtěli byste více článků o zařizování bytu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

18 thoughts on “Výzdoba bytu s posterstore.cz

 1. Stáňa

  Hani, vybrala sis moc pěkně. Já nabídku na tuto spolupráci dostala taky. Ale protože jsem se na výběru musela shodnout s manželem, tak nám to trvalo déle a naše plakáty jsou teprve na cestě. Ale oba stromy jsem měla v užším výběru taky.
  Hezkou neděli

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   taky mi do toho doma chtěli trochu mluvit, ale měli smůlu:-) Nakonec se to líbí všem, vybírala jsem dekorace do celého bytu…Moc se těším na to, co jsi vybrala ty.

 2. Lucie

  Ahoj, vybrala sis moc hezky, líbí se mi ten s osamoceným stromem, to jak skrz něj prosvítá to slunce..vážně moc hezký. A i ty tři malé obrázky. Já tu mám celkem holobyt, rozhodně by se mi tu nějaké hezké obrázky hodily.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak to se určitě mrkni na ten eshop. U nás to mělo veliký úspěch, mamka si tam dokonce vybrala nějaké plakáty k nim do bytu (jako dárek k svátku, co měla včera). Ta sleva se taky docela vyplatí, i když ty jejich plakáty nejsou nijak předražené.

 3. Eliss

  To jsou krásné obrazy. Nejvíce se mi líbí ten osamocený strom, co máš nad televizí 🙂 Já si také ráda kupuji obrazy, mám ráda ty s květinami, nejčastěji s kaktusy, jsem na ně ulítlá 😀

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem hodně na přírodní motivy, ono se to ke mně i hodí. Mám v bytě samé dřevo, přírodní odstíny na textiliích atd. květinové obrazy jsou taky krásné:-)

 4. Helena

  Hani, dobře si nakoupila! Plakáty u tebe vypadají skvěle. Obchod znám, ale raději tam moc nekoukám, náš dům má přece jen omezený počet zdí a už tu visí myslím ten správný počet obrazů a hlavně grafik.
  Měj hezký večer, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já mám obrazy i na WC, fakt nekecám, je tam třeba můj milovaný Monet:-) Grafik moc doma nemám, to spíše naši. Umění mám hodně ráda a v normálních časech docela často chodím na různé výstavy a vernisáže.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já mám fotky stromů také ráda, to bylaprvní kategorie, kam jsem se dívala. Přírodní motivy u mě doma vedou.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já je mám taky ráda. Kdybych měla více volného místa, tak si pořídím další plakáty. Ale momentálně mám dva obrazy u na WC, fakt pracuj s každou plochou v bytě:-)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ten strom byl jasný, to jsem si vybrala ihned:-) Taky jsem přesvědčená, že ty malé abstraktní přidám k tomu velkému. Ještě musím sehnat skoby, což je v současné době trochu problém. Už aby otevřely obchody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *