Vypáleno: únor – březen 2024

Krásný den,

článek o svíčkách tu už poměrně dlouho nebyl. Já jsem v únoru testovala novou čističku vzduchu a při ní se pálit nesmí. V březnu jsem byla zase docela pryč, tak za dva měsíce mám jen čtyři kousky, přičemž jen jedna svíčka je velká.

Yankee Candle

Yankee Candle je hodně vyhlášená značka svíček a já tu mám jejich letitou klasiku Pink Sands. Je to sladší květinová vůně, která je ale svěží a moc příjemná. Pěkně mi provoněla obývák a hodně jsem si ji užívala.

Heart & Home

Další hodně oblíbenou značkou je Heart & Home, která má fakt nádherný design svíček. Líbí se mi ta kovová víčka a ráda je kupuji jako dárek. Měla jsem variantu Květinová harmonie, která kombinuje vůni pivoňky a bílého pižma. Je to taková hodně jemná čistá květinová vůně, není nijak svěží nebo nakyslá, prostě čisté květinové tóny. V prostoru po zapálení nebyla tak moc výrazná,, cítila jsem ji hlavně v okolí svíčky.

Scented Candle

Největší svíčkou tohoto článku je Raspberry Cloud z Premium Line od řady Scented Candle. Svíčka voní po malinách a hlavně v první třetině pálení byla vůně hodně intenzivní, pak nějak vymizela a na konci jsem ji už nijak necítila. Asi by bylo lepší mít menší balení.

Avon

Z Avonu je tu moje velká láska v podobě svíčky Fresh Cotton. Doma mám už jen jednu v zásobách, takže to budu muset zase doplnit. Voní jako čerstvě vyprané prádlo se špetkou zeleného jablka, což je prostě skvělá kombinace. V pokoji se pěkně rozvoní a funguje opravdu dobře.

Nejlepší byly jednoznačně svíčky Fresh Cotton a Pink Sands, ty se fakt povedly a obě bych měla doma ráda znovu. Ty další dvě byly trochu slabší, nejhorší byla Scented Candle. Znáte nějakou z výše uvedených svíček? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Vypáleno: únor – březen 2024

 1. Helena

  Hani, znám jen poslední. Fresh Cotton jsem měla už několikrát, i olejíček, taky mi hezky voní.
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, myslím, že jsem neměla ani jednu. Ale věřím, že Fresh cotton bude fajn (myslím, že tu mám od tebe ještě někde v zásobách olejíček a ten mi voněl hezky).
  My už si teď, jak je přece jen déle vidět, na pálení tolik nevzpomeme, tak to taky tolik nepřibývá.

 3. Lucie

  Ahoj, znám Fresh Cotton od Avonu a vybavuji si, že kdysi jsem měla i Pink Sands a ta byla taky moc příjemná. Škoda té Scented Candle, na vůni malin bych si dala říct.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *