Vypáleno: říjen 2022

Krásný den,

jakmile se ochladilo, svíčka je u mě na denním pořádku. Dneska tu mám takovou směsici spíše levných svíček z různých drogérií a supermarketů.

Angel Wings

Samozřejmě nemůže chybět moje nejoblíbenější svíčka z poslední doby – Angel Wings. Je od značky Scented Candles a je fakt skvělá. Je to taková čistá pudrová vůně, ale má v sobě špetku nějakého zajímavého koření. Samozřejmě mám doma další do zásoby.

Origins

Tuto malou svíčku jsem dostala k objednávce kosmetiky Origins. Svíčka se jmenuje Feel Good Candle a i když je neuvěřitelně malinká, tak vydržela hořet hromadu hodin. Ale jako opravdu spoustu. Parfemace po zapálení tedy cítit nebyla vůbec.

Wild Berries

Tato svíčka s vůní lesního ovoce byla dárkem. Já si docela často kupuji tyto svíčky, jsou levné, docela voní a vydrží celkem slušně dlouhou dobu. Tao voněla sladce a byla úplně v pohodě.

z Actionu

Svíčka Peach Blossom mě zaujala v obchodě Action. Byla hodně levná, má moc hezký design na skleničce. Vůně byla jemně sladká, ale po zapálení nebyla vůbec cítit. tak měla moc hezký podzimní design, na stolku vypadala dobře.

z Kauflandu

Při jednom nákupu v Kauflandu jsem sehnala tuto svíčku s vůní bavlny. Já mám tento typ čistých vůní moc ráda, hodně si je kupuji. Co se týče síly parfemace po zapálení, bylo to tak akorát.

z Rossmannu

V Rossmannu jsem sehnala tuto květinovou svíčku v jednom výprodeji. Voní po orchideji a po zapálení byla moc hezky cítit. Já jsem právě na ty květinové vůně, takže mi to sedělo.

Sinsay

Na eshopu Sinsay jsem si vybrala dvě svíčky ve sklenici, které mají fakt krásný design. Obě za studena voněly parádně, ale ta Crisp Morning po zapálení nebyla nijak cítit. Za to Wild Rose je parádní. Voněla jako čerstvě rozkvetlá růže, nádherně mi provoněla obývák.

Samozřejmě mám pořád nejraději Angel Wings, ale musím vyzdvihnout i Wild Rose ze Sinsay. Jestli tam zase budu někdy objednávat, přihodím si ji do košíku. Jaká je vaše oblíbená svíčka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Vypáleno: říjen 2022

 1. Babilenka

  Ahoj Hani hodně svíček dostávám jako dárky a taky jezdím každý rok na podzim do svíčkárny na nákup, když mají výprodej. Teď jsem dostala od YC svíčku s praskajícím knotem. Svíčky mám radši bez parfemace kvůli svým dýchacím problémům. Měj se hezky, Lenka
  http://www.babilenka.cz

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já asi nějakou svíčku, ke které bych se vyloženě vracela nemám. Pálím, co dostanu 😀 jinak jedu levnější svíčky typu Pepco a občas, ale to už musí být nějakou Yankee nebo WoodWick.

 3. Lucie

  Ahoj, z těchto svíček neznám žádnou kromě Angel Wings, tu jsem si musela taky koupit:-) Prti levným svíčkám nemám vůbec nic, ne všechny jsou cítit, tak jak bych chtěla, ale mám ráda i jen tu atmosféru se svíčkou.

 4. Stáňa

  Hani, já taky svíčky pálím i pro atmosféru, takže střídám ty s vůní a klasiku, co ani není ve skle. Mám ráda White cotton z Rossmannu (řada Domol), ta je hodně výrazná. Jinak kupuji, co mne kde zaujme – někdy ty co mají vonět voní, jindy je to slabší (Black wood od zn. Domol třeba nevoněl v podstatě vůbec). Budu muset někdy kouknout po těch Angel Wings, když je tak chválíš 😉
  Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *