Vypáleno: prosinec 2022

Krásný den,

prosinec na vypálené svíčky není moc bohatý. Není to tím, že bych nepálila, to právě naopak, ale měla jsem doma samé objemné kousky, které vydržely hořet opravdu dlouho. Myslím si, že v lednu to všem kvatitativně vynahradím:-)

Angel Wings

Ano, opravdu je to moje oblíbená svíčka, resp. moje oblíbená vůně. je od značky Scented candle. voní moc krásně a slušně provoní celý můj obývák. Mám doma ještě nějaké v zásobě, takže v lednu se můžete těšit na další:-D

Sweet Rose & Iris

Tuto velkou svíci jsem dostala od kolegyně. Voní hodně jemně, po zapálení nebyla téměř cítit. Líbí se mi jednoduchý minimalistický design samotné sklenice. Jinak vůbec nevím, kde bych tuto svíčku mohla koupit, nikde jsem ji neviděla.

Glistening Christmas

Nakonec tu mám dva kousky ze sekce Home Inspiration od značky Yankee Candle. Glistening Christmas je teplá vůně, má sladší charakter. Za studena je podstatně intentivnější, po zapálení je to celkem jemné, cítila jsem ji hlavně v okolí svíčky samotné.

Snow Dusty Pine

I druhá svíčky je ze sekce Home Inspiration. Snow Dusty Pine je příjemná vůně, která kombinuje určitou čistotu s nádechem jehličnatého lesa, což se mi moc líbila. Pálila jsem ji především přes Vánoce a byla příjemná a lehce atypická vánoční vůně.

Samozřejmě z tohoto výběru vede Angel Wings, ale hodně mě bavila i Snow Dusty Pine, která mi vydržela hořet opravdu dlouho. Jaká byla ta vaše vánoční svíčka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Vypáleno: prosinec 2022

 1. Helena

  Hani, u nás na Vánoce jednoznačně vedla svíčka koupená v drogerii Rossmann ve skle podobném jako YC s vůní hřebíčku, skořice a citrusů (značku teď fakt nevím). Jediná vada – je oranžová, barevně se nikam k Vánocům nehodila, ale ukrytá v lampě – paráda.
  Přeji pohodový den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, na základě tvých pozitivních recenzí jsem si taky koupila svíčku Angel Wings – přesně tu, co máš na fotce teď. Vůně je fakt příjemná. Ještě jsem viděla Angel Wings s Rossmannovi, ale v tu chvíli jsem se nepřenesla přes odlišný design s obrázkem andělíčka, který se mi nelíbil. A svíček má doma aktuálně poměrně zásobu…
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   na tu s obrázkem andělíčka jsem taky koukala, moc se mi to nelíbilo. Pak jsem zjistila, že to je nějaká Dream Angel nebo něco podobného.

 3. Lucie

  Ahoj, nejvíc mě zaujaly obě YC svíčky. Já jsem během Vánoc nejvíc pálila svoji oblíbenou Vanilla Cupcake a nedávno pořízenou Letters To Santa, obě od YC a obě krásné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *