Vypáleno: březen 2023

Krásný den,

březen je jeden z nejdelších měsíců v roce a je to znát jak na spotřebě kosmetiky, tak na množství vypálených svíček. Já jsem sice ještě na začátku měsíce byla pryč, ale pak jsem ostatní týdny trávila v běžném provozu v práci a doma a pálila jsem jako divá:-)

Yankee Candle

Moje poslední svíčka od této slavné americké značky nemůže být nic jiného než moje oblíbená Sun Drenched Apricot Rose. Je to krásná květinová vůně, která nádherně provoní celý pokoj, nebolí mě z ní hlava a všeobecně patří mezi to nejlepší, co tato značka nabízí.

WoodWick

Díky mamce jsem doma měla i malou skleničku s Vanilla Bean od WoodWick. Tato svíčka měla praskací knot, což se mi líbí a ten zvuk mi přijde uklidňující. Vanilková vůně byla autentická, hezky nasládlá a do chladnějších dnů jako dělaná.

Heart & Home

Tuto značku mám ráda, jelikož nabízí sójové svíčky se zajímavými parfemacemi. Vůně Svěží prádlo byla za studena moc příjemná, čistá a svěží, ale po zapálení jsem téměř nic necítila, což je škoda. Design těchto svíček je za mě hodně povedený, líbí se mi ornamentální kovové víčko.

Avon

Avon v posledních měsících vypustil hned několik svíček a bytových vůní. Pro růže jsem měla vždy slabost, takže jsem si pořídila celou sadu, kde je svíčka, difuzér a olejíček do aromalampy. Jako první jsem dodělala svíčku Sweet Rose, která je spíše jemná. Vůně růží je příjemná, autentická, žádný bolehlav, ale taky mi voní spíše kolem stolku.

Scented Candle

Co by to bylo za článek o svíčkách, když by mi tam chyběla svíčka Angel Wings, že? Padla jedna klasická sklenička a dva kelímky, které vydrží tak čtyři hodiny. I když jsou ale malé, dovedou provonit celý velký pokoj. Musím se podívat na internet, jestli je někde neseženu, mám je fakt ráda a doma mám poslední tři malé kelímky.

Party Lite

Od této značky jsem měla melounovou svíčku, které jsem se trochu obávala. Melouny mám ráda k jídlu, ale v kosmetice mi jako parfemace moc nesedí. Melounová svíčka od Party Lite je ale fakt příjemná, je to spíše sladší vůně, hezky intenzivní. Svíčka má tři knoty a dobře hoří. Musím více prozkoumat nabídku této značky, protože toto je už druhá vůně, co jsem měla, a v obou případech jsem byla velmi spokojená.

Znáte značku Party Lite? jaká je vaše oblíbená značka svíček? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Vypáleno: březen 2023

 1. Helena

  Ráda jsem se podívala, některé znám „od vidění“, ale doma jsem neměla žádnou. Praskací knoty dělají hezkou atmosféru, jen manžel to nemá rád…
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, měla jsem svíčku Sweet Angel a je fajn. Wood wick s praskajícím knotem jsem měla levandulovou – mně se praskání líbí, manželovi nikoliv (vidím, že jsem na tom stejně jako Helenka :D), takže už jsem si další nepořizovala. A značku Party lite vůbec neznám
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, Party lite znám pouze od vidění ač nějakou jejich svíčku měla kdysi mamka. Já teď pálím Village Candle nějakou limitku v kombinaci jablko, vanilka a skořice akorát můžu jen když přítel není doma, protože jemu to smrdí jako spálenina.

 4. Lucie

  Ahoj, Sun – Drenched Apricot Rose, tu parfemaci zbožňuji, zrovna tyhle dny ji pálím. No a už jsem konečně zapálila i Angel Wings a voní moc hezky, za tu cenu je to rozhodně překvapení. Musím se blíž podívat i na ostatní svíčky téhle značky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *