Vůně měsíce: Pure Woman od Bruno Banani

Krásný den, 

vůni, kterou vám dnes představím, znám už pravdu dlouho. Poprvé jsem si ji koupila ve druhém ročníku na vysoké a opravdu jsem ji milovala. Pak jsem ji používala i během zkouškového období a doteď si pamatuji, jak jsem ji cítila, když jsem neudělala jednu zkoušku z literatury. Pak jsem měla s tímto okamžikem vůni dlouho spojenou. Proto jsem se rozhodla si ji znovu pořídit a vytvořit si s ní nové vzpomínky:-) A co je to za krásku? Pure Woman od Bruno Banani.

 

Jedná se o opravdu výraznou ženskou vůni, která je velmi sladká, ale příjemná. Podle výrobce by měla symbolizovat celistvost ženy, její andělskou i ďábelskou část:-) Hlavu tvoří černý rybíz, mandarinka a frézie. V srdci je brambořík, mango a pivoňka. A v základu ucítíte jemné tóny vanilky a ambry.

Já bych řekla, že nejvýraznější je právě ty květinové tóny frézie a pivoňky, což jsou právě moje oblíbené květiny. Líbí se mi i jednoduchý a přesto výrazný flakon, který je v sytě růžové barvě a jeho tvar ve mně evokuje tančící postavu ženy.

Vůně není nijak drahá, koupíte ji za cca 300 Kč, což je podle mě moc fajn. Určitě ji nemám naposledy, je prostě moc pěkná a smyslná. Zajímalo by mě, jestli máte také s nějakou vůní spojené vzpomínky. Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *