Velký nákup v DM drogérii

Krásný den,

po delší době jsem zase zavítala do DM drogérie a chtěla jsem tam nakoupit i něco jiného než jen žrádlo pro kočky nebo drogérii do domácnosti. Nakonec se toho sešlo více, takže ty zábavnější kousky si dneska ukážeme (předpokládám, že 36 kočičích konzerv znát nepotřebujete:-).

Díky Petře Lovely Hair jsem nutně potřebovala novou paletku od značky Catrice. Ta se jmenuje The Cozy Earth (159 Kč) a obsahuje krásné podzimní odstíny s dominující khaki barvou. Do košíku jsem přihodila i růžovou vodu od značky Saloos. Mám květinové vody moc ráda, používám je denně a doma mám poslední načatou lahvičku, která se blíží ke dnu. Cena této je 209 Kč.

Rozhodla jsem se zase po delší době vyzkoušet nějaké masky od značky Balea. Do oka mi padla limitka Neon, kde jedna vyšla na 19,90 Kč. Hydrogelová maska obsahuje hyaluron a její cena je 49,90 Kč. Plátýnková maska Golden Lights bude nějaká limitka a její cena je 29,90 Kč. Jako psolední tu mám masku s vitaminem C za 24,90 Kč.

Je to neuvěřitelné, ale doma jsem dodělala téměř všechny sprchové gely a pěny, takže jsem musela doplnit zásoby. Do oka mi padla značka Nivea, kde všechny gely stály 64, 90, jen jeden byl v nějaké akci za 29,90 Kč. Vybrala jsem si tyto varianty – Rose & Almond Oil, Waterlilly & Oil, Hawaii Flower & Oil, Joy of Life a Apricot & Apricot Seed Oil.

U značky Nivea ještě chvilku zůstaneme, protože tu mám hned dvě jejich plátýnkové masky (49,90 Kč a 69,90 Kč). K tomu jsem přidala i dvě masky od Garnier (49,90 Kč za kus) a jednu od značky Loreal za 79,90 Kč.

Nakonec tu mám dva zabarvené balzámky na rty od značky Labello. Ten třešňový vyšel na 64,90 Kč a už jsem ho několikrát měla a byla jsem s ním moc spokojená. Druhým je růžový za 84,90 Kč.

Celkem to dělá 1251,30 Kč, ale na celý nákup jsem měla slevu 20%a za body se mi odečetlo dalších 155 Kč, takže jsem za kosmetiku pro sebe utratila 846,04 Kč. Máte také rádi zabarvené balzámy na rty? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Velký nákup v DM drogérii

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já zabarvený balzám použiju tak ráno při líčení, ale jinak preferuju bezbarvé u kterých nevadí když člověk trochu dá i okolo rtů. Mám už delší dobu načatý moc pěkný od Catrice, taky jsi ho měla.Koukám, že jsi doplňovala zásoby masek 😀

 2. Stáňa

  Hani, tak to je docela slušný nákup :). Já mám pocit, že vlastně nic nepotřebuju, ale je fakt, že když jsem si šla do Rossmanna pro sprej na odrosty, tak jsem taky nepřinesla jen ten :).
  Balzámy na rty si kupuju většinou bezbarvé, ale už jsem pár lehce zabarvených měla a vyhovovaly mi.

 3. Helena

  Hani, slušná zásoba! Saloos vody mám docela ráda, v létě určitě vždycky nějakou mám.
  Niveu jsem doma dlouho žádnou neměla…
  Přeji hezký večer, Helena

 4. Lucie

  Ahoj, znám masku Garnier, růžová voda Saloos, které jsem teď nevěrná s tou od Renovality a balzámky Labello, já ty zabarvené mám ráda, jsou dny, kdy nepoužiji rtěnku ani lesk, ale jen si přetáhnu rty pro lepší barvu právě některým ze zabarvených balzámů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *