Velká recenze řasenek II

Krásný den,

v dubnu jsem vám poprvé představila osm řasenek z různých cenových relací, které jsem poctivě vyzkoušela, otestovala a zhodnotila. Nyní mám pro vás dokonce deset kousků. Opět jsem vybírala mezi levnýmidrahými značkami, mám tu něco z katalogů a dokonce jednu parfumérkovou řasenku:-) Snažila jsem se vybírat kartáčky, které mám ráda, a objemové řasenky, aby porovnání bylo nejobjektivnější.

The One No Compromise Mascara, Oriflame

Tato řasenka se většinou pohybuje cenově do 150 Kč a je velmi chválená. Nevím, jestli mám nějaký vadný kus, ale mě přijde fakt suchá, s řasami nic nenadělá a málo je i obarví. Kartáček je klasický, pěkně bohatý, moc se mi líbil.

Volumissime Extra Black, Loreal

tato řasenka dělá moc pěkné řasy. hezky je natočí, obarví, zahustí. Bohužel mi na oku nedá ani dvě hodiny, hned se maže. Ani se člověk nemusí zapotit nebo namočit, prostě její výdrž je minimální. Ta je tak na to, abych namalovala, došla na nákup, za hodinu byla doma a zase se odlíčila… Kupovala jsem ji v akci v Tetě za cca dvě stovky.

Luxe Extravagant Volume Mascara, Avon

Toto je moje oblíbená řasenka. Je úplně obyčejná, má klasický kartáček, dobře se s ní manipuluje a dělá hezké a objemné řasy. Dobře se odličuje, nijak mi nedráždí oči. Cena je cca 120 Kč v katalogu.

2000 Calorie, Max Factor

Tato řasenka patří asi nejznámější drogérkové. pamatuji si první reklamu na ni, která běžela v TV ještě, když jsem byla na střední škole. Kartáček mi tolik nevyhovuje, dělá mi lehce podprůměrné řasy. Je celkem drahá, ale dá se v různých akcích sehnat za cca 200 Kč. Já ji tak také kupovala v Teta drogérii. Kromě toho, že mi kartáček řasy pouze obalí černou barvou, tak mi celkem vadí její výrazná parfemace.

Studio Lash Instant Volume, Miss Sporty

Asi nejlevnější kousek. sama stojí cca 80 Kč, v tetě tenkrát měli slevy na všechny řasenky a pak ještě slevu na značku Miss Sporty, takže mě vyšla asi na 50 Kč. Kartáček je zde takový kombinovaný. Má klasické štětinky i plastový hřebínek. Opravdu se mi líbil, dělala jsem si naděje. Ale řasenka se strašně maže a obtiskává. Na očích vydrží málo a ještě obsahuje něco dráždivého, strašně mi po ní oči slzely.

Panoramico Black Velvet Mascara, Gabriella Salvate

Na tuto řasenku jsem četla docela dost pochval, tak jsem byla zvědavá, Stála něco málo přes stovku. Líbí se mi design obalu. Řasenka má pěkný kartáček, ale jeho štětiny jsou hodně tvrdé a ostré, při líčení mě řežou a bodají do víčka. Kartáček také slepuje řasy, hlavně v jejich spodní části. Po dlouhém rozčesávání, projetí dalším čistým a suchým kartáčkem na řasy to ale nevypadá špatně. Výdrž je dobrá. Znovu si ji ale nekoupím, to bodání mi vadí.

Lashes of the Day, Essence

Další levnou řasenkou je tato růžovka. Vybrala jsem si jí na základě tipu od Gábi na Youtube. Kartáček je hodně hustý, není tak objemný. Používala jsem ji velmi ráda. Dělala nádherný objem a dlouho mi vydržela. Ráda si ji koupím znovu.

Plump Out Mascara, Color Trend, Avon

Objemová řasenka z levné edice dekorativky z Avonu. Vyjde na cca 70 Kč. Kartáček je pěkně objemný, vypadal nadějně. Ale ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, na řasy jsem dostala minimum barvy. Nic jiného s řasenkou ani udělat nešlo, takže za mě velký propadák. Asi jako ta od Oriflame.

Gaby 100% Big Lashes, Gabriella Salvate

Do této řasenky jsem moc nadějí nedávala. Kartáček je hodně objemný, klasicky štětinkový a ne zrovna můj oblíbený. Byla jsem ale velmi mile překvapená její funkčností. Je velmi dobrá, ve dvou vrstvách dělá krásný objem, trochu mi natočí řasy a dlouho mi vydržela. Jeden z nejlepších kousků z tohoto článku.

Jumbo Volume Mascara, Regina

Tato řasenka stála stovku a je od mojí oblíbené značky Regina. kartáček je pořádný macek, asi největší ze všech testovaných. Nabírá opravdu dost barvy, která je celkem hutná. Je třeba ho trochu otřít o hrdlo lahvičky. Řasy ale dělá pěkné, hezky je obalí a zahustí. Výdrž je velmi dobrá. Myslím, že byste měli značku Regina více prozkoumat.

High Impact Mascara, Clinique

Měla jsem jen minibalení, ale to bohatě stačí. Kartáček vypadal docela nadějně, podobný 2000 Calorie, ale hezčí. Je to jedno, řasenka je celkem naprd. Jen obarvila řasy, vůbec je nezahustila, nenatočila, jen moje tmavé řasy byly černější…Na to, kolik stojí, je to velké zklamání.

Musím říct, že mě to testování docela baví:-) Už mám doma nakoupeno několik dalších řasenek a poctivě testuji (ta první je zatím fakt skvělá:-). Myslím, že do konce roku se ještě jedna velká recenze objeví. Měli jste někdy nějakou z těchto řasenek? Jak jste s ní byli spokojeni? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Velká recenze řasenek II

    1. ciculka Post author

      Já ji měla už kdysi v pubertě, když vyšla jako novinka (doteď si pamatuji tu reklamu:-). Pořád je na mě docela průměrná, ale je fakt, že mám raději ještě trochu jiný kartáček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *