Vánoce 2022| Svíčky

Krásný den,

letošní Vánoce byly extrémně bohaté na nové svíčky a bytové vůně, takže mám doma pořádnou zásobu, která mi vydrží určitě na delší dobu. Většina jsou dárky, mám tu jeden ostudný rest, který jsem vám zapomněla ukázat už před dvěma! měsíci, a taky úlovek z adventního kalendáře.

Oli

Oli mi kromě sady s parfémem vybrala i svíčku s vůní jasmínu z Avonu. Je to nádherná delikátní květinová vůně a moc se mi líbí jednoduchý design, který mají jejich svíčky.

Rituals

Hned ve dvou vánočních balíčcích jsem měla voňavé kousky od Rituals. V tubusu se ukrývá difuzér s vůní sakury. Zlatá svíčka je z limitované edice Rituals of Joy a je to taková jemnější vůně.

od Ivanky

Ivanka mi do balíčku připravila opravdu svíčkovou nálož. Mám tu hned dvě svíčky od Scented Candles – anti tabacco a Cherubs. Ve skleničce od Home Scents je nádherná květinovka Quince & Plum. Moc hezky voní i svíčka v té barevné plechovce.

Dermacol

V jednom vánočním balíčku jsem měla i svíčku ve tvaru srdce, která voní naprosto autenticky, to e prostě šeřík. Já mám tuto vůni moc ráda, tak se na ni těším.

od Radky

Ráďa je moje skvělá kolegyně a připravila si pro mě hned dvě malé svíčky od Yankee Candle. Mám tu verzi Smoked Vanilla & Cashmere a Silver Sage. Obě se mi líbí a jsem zvědavá, jak budou hořet.

z adventního kalendáře

V jednom adventním kalendáři jsem měla ještě další difuzér od Rituals. Tentokrát se jedná o řadu Ritual of Ayurveda, která voní po indické růži.

od Evičky

Teď se dostáváme k tomu restíku. Moje bývalá kolegyně Evička mi věnovala už na podzim velkou svíčku od značky PartyLite. Je to varianta Watermelon a je to klasická sladká vůně. Asi si ji schovám na jaro a léto, to se bude hodit více.

od Milánka

Milan mi připravil hodně bohatý balíček, kde bylo od každého něco. Našla jsem tam i balení vonných čajových svíček. Je to varianta skořice a jsou od značky Tea Lights.

od Alči

Alča je moje kolegyně, která sdílí nadšení pro vonné svíčky. Vždy si nějaké vyměňujeme právě na Vánoce. Letos jsem dostala moc hezkou svíčku ve velké sklenici, od značky, kterou vůbec neznám. Jedná se o Wandering in Nature. Alča mi vybrala celkem jemnou parfemaci White Musk & Warm Vanilla, která se skvěl hodí do chladnějších dnů.

Jak sami vidíte, byla jsem prostě extrémně hodná. V různých balíčcích jsem měla ještě kusové čajovky, ale ty jsem sem už nedávala. Většinu těchto svíček neznám, takže jsem zvědavá, jaké budou. Ráda zkouším nové věci. Dostali jste také nějakou svíčku jako dárek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Vánoce 2022| Svíčky

 1. Helena

  Hani, dostala, ale rozhodně ne takovou hromadu jako ty. Jednu vůbec neznám, vypadá velmi luxusně, mohla bych jí nafotit, třeba má někdo nějakou zkušenost.
  Moc tě zdravím, Helena

 2. Lucia

  Od mamy som dostala sviečku Glade – Champagne cheers. Objavila som ju asi mesiac pred Vianocami v potravinách a tá vôňa sa mi veľmi páčila 😀

 3. Stáňa

  Hani, i já jsem v poslední době dostala svíčky jako dárek – v listopadu sadu tři velkých svíček z IKEA od synovy přítelkyně, v prosinci jednu voňavou v skle od kolegyně a balení voňavých čajovek opět od synovy přítelkyně, oboje jako vánoční dárek a teď v lednu votivku YC od šéfky jako dodatečný dárek k Vánocům (nějak jsme se přes svátky nestihly potkat). A sama jsem docela nakupovala, takže svíček mám celkem zásobu. A docela pilně pálím, takže brzy by měl být další „vypálený“ článek.
  Z tvých přírůstků mne zaujala ta poslední a pak ty YC ve skle.
  Hezký den

 4. Sabina

  Ahoj Hani, já dostala od kolegyněk svíčky, pak od přítelovo tety Heart & Home svíčku a nakonec ještě od tátovo ženy sadu Yankee Candle, ale už jsem tak v půlce, půlku už jsem jich vypálila.

 5. Lucie

  Ahoj, svíčky dostávám hlavně od kolegyně nebo kamarádek, které vědí, že i voňavá svíčka je něco, co mě vždy potěší. Plus jsem byla v prosinci sama v nákupním rauši co se týče svíček, takže jsem během vánočního volna musela i přeorganizovávat prostor kde skladuji svíčky a vosky, už se mi to tam nechtělo vejít:-D Jinak se mi nejvíc líbí svíčka od Dermacolu, Ritulals a Avonu a taky ta poslední od tvé kolegyně.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já to mám úplně stejně, hlavně jedna kolegyně vždy ví, že svíčka mi udělá radost. A samozřejmě si svíčky nakupuji i sama, zrovna mám hodně slušné zásoby, ale ono to zase docela rychle zmizí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *