Únor 2022

Krásný den,

jestli jsem si před měsícem stěžovala na to, že mám málo fotek do shrnutí, tak únor je opravdu zoufalý. Sice jsem měla poslední týden několik dnů dovolené, ale je to fakt bída. Většinu času jsem trávila v práci.

Lakovací okénko – tmavě hnědá Oriflame, vínový Avon, světle fialková Avon, světlounce růžová Gabriella Salvete

Pár fotek šelem domácích:-D

Celkem jsem si oblíbila tyto kukuřičné plátky s čokoládou. Kupuji si je do práce na svačinu.

Nějaká selfie z práce:-D

Maskování v plném proudu:-D

Ve škole proběhla opožděná oslava narozenin hned pěti kolegů. Myslím, že jsme se na to všichni těšili a potřebovali jsme taky přijít na jiné myšlenky. Moc publikovatelných fotek nemám, ale občerstvení bylo skvělé. Jinak já jsem byla střízlivá, nepiju vůbec alkohol, ale i tak se umím skvěle bavit.

Zelené stíny jsou prostě moje láska, nosím je nejraději.

Koupila jsem domů tortilly a zapekla jsem je v toustovači dohromady s opečeným krůtím masem, sýrem, dresinkem a nějakou zeleninou. Bylo to skvělé.

Byla jsem konečně u kadeřnice. Vlasy mám trochu zkrácené a je na nich jemný přeliv.

Poslední únorový týden jsem měla v úterý školení o didaktických testech. To bylo moc zajímavé, i když jsem se nic extra podstatného a nového nedozvěděla. Ve středu jsem ráno vyrazila ke kadeřnici a pak jsme jely s mamkou do lázní Vráž. Tam to bylo moc fajn. Měla jsem dvě masáže, večerní plavání, ve čtvrtek odpoledne jsem si skočila na palačinku do místní kavárny. Prostě dva pohodové dny:-)

Poslední únorový víkend jsem si vyrazila na naši klasickou každoměsíční večeři s kamarádkou Oldřiškou, která u nás začala i učit, takže jsme nyní kolegyně. Všechny jsem šokovala, když jsem si nedala tradiční řízečky ale pizzu. Ta byla výborná. Jinak jsem opět sáhla po oblíbených zelených stínech od Essence. Myslím, že moje láska je opravdu názorně vidět:-D

Poslední únorové dny jsem hodně zděšená ze situace na Ukrajině. Řekla bych, že to řešíte stejně jako já a ostatní. Ráda bych zakončila tento měsíc nějak pozitivněji, ale není čím…

Jaký jste měli únor vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Únor 2022

 1. Helena

  Hani, mám podobné pocity – všechny ty drobné radosti, které si občas dopřejeme naprosto zadupal 24. únor a tak hrůza, která se děje.
  Měj pokud možno hezký den!
  Helena

  PS: s tím řetězem kolem krku ti to fakt sluší!

 2. Sabina

  Ahoj Haničko,
  z lakovacího okénka se mi nejvíc líbí světle fialková a vínová, já jsem na tyhle barevnější nehtíky. Já měla únor takový poloviční oproti ostatním měsícům, jak mi z něj ještě ukrojil covid. Lázně vypadají jako z filmu, vůbec jsem o jejich existenci nevěděla, ale jak tak vidím to je chyba a budu na ně muset kouknout. Doufám, že březen přinese nám všem lepší a prosluněnější zítřky.

  Měj se hezky 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám v poslední době nejraději vínové a béžové odstíny, ty mi nejvíce sedí. Lázně jsou skvělé, určitě je doporučuji.

 3. Lucie

  Ahoj, lak na nehty Gabriella Salvete krásný, já jsem zuby nehty odolávala, ale už jsem si z té jejich nové jarní edice laků pořídila tři odstíny. A návštěva kadeřnice taky dopadla úspěšně, sluší ti to:-) Řekla bych, že takové ty drobné radosti jako třeba nový lak na nehty, kavárna s kamarádkou nebo si zajít na pedikúru mi pomáhá přežívat i ty ne úplně pozitivní období a dny v životě..Jakože on celý letošní rok je zatím pro mě nějaký ne úplně vydařený a teď ty poslední dny v souvislosti s válkou..docela náročný na psychiku. Snažila jsem se přispět aspoň finančně, ale i tak mě to drtí..

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   s těmi drobnostmi naprosto souhlasím. Taky jsem přispívala finančně a materiálně a ještě jsme nabídli babiččin byt…

 4. Stáňa

  Hani, tak zelená ti fakt sluší. S fotkami za únor jsem na tom podobně. A moje koncepce jich vyžaduje 25 :-o, ani nevím, jestli jich fakt tolik budu mít.
  Když jsem přemýšlela, jaké tipy dát mámě na lázně, tak Vráž mne nenapadla..
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   Vráž je moc fajn, jezdím tam ráda. Díky moc, já se v té zelené barvě také cítím dobře.

 5. Sabina

  Hanicko, únor byl krátký, tak je asi normální mít málo fotek. Já jich také nemám moc. A navíc jsem pozadu s články i s natáčením. Měj se fajn, Sabča

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já skoro nic nefotím, nejsem zrovna milovníkem sociálních sítí, na které bych dávala nějaké příspěvky. Na focení běžných věcí prostě zapomínám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *