Tvářenky od Make up Academy

Krásný večer,

v březnu jsem byla pracovně v Anglii a na Oxford street mi zůstalo asi osm minut, takže jsem se vrhla do jedné drogérie, kde jsem během těch několika minut utratila opravdu velké množství peněz a odnesla jsem si plnou tašku produktů dekorativní kosmetiky. Některé výrobky jste už viděli, když jsem vám psala o swapu s Martinkou. O dalších se postupně dozvíte:-) Podařilo se mi tam ulovit tři tvářenky od značky Make up Academy. Jedna stále neuvěřitelnou jednu libru (cca 38 Kč).Vybrala jsem si tři odstíny – studený světle růžový, jemný nude a broskový – Candy Floss, Cupcake a Bon Bon.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bon Bon, Candy Floss, Cupcake

Obal je plastový, na černé spodní straně je etiketa, kde se dočtete něco o složení, gramáži a také samozřejmě název. Plast je to obyčejný, vršek je opět průhledný, jen zde najdete značku. Jedinou výtku bych měla k otvírání, protože to jde poněkud ztuha, a myslím, že na tom leckdo ulomí nehet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

zadní části

Samotný produkt mě ale opravdu dost překvapil, protože všechny tři tvářenky jsou neuvěřitelně pigmentované. Řekla bych až, že jejich použití je na vlastní nebezpečí:-) Barvy vypadají dobře, jejich výdrž je ohromující. Všechny tři odstíny jsou bez třpytek a shimmeru,  za což jsem ráda, protože blýskavých věcí mám doma hodně.

pigmentace

pigmentace

pigmentace

pigmentace

A jaké máte vy zkušenosti se značkou MUA? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *