Tělové peelingy Farmona

Krásný den,

jak jste mohli nedávno vidět, objednala jsem na notinu nějaké tělové peelingy. Brala jsem si jen malá balení po 100 ml, abych mohla vyzkoušet více parfemací. Jsou od značky Farmona a jedná se konkrétně o edici Tutti Frutti.

Tělový peeling Broskev & mango

Peeling je malé lahvičce, která je sice hezky měkká, aby se dala zmáčknout, ale mám s ním jiný problém. Velmi špatně stéká dolů, takže se zbytky blbě dolují. Bylo by lepší, kdyby byl v nějaké dóze. Na první přičichnutí je kombinace manga a broskve moc příjemná, sladká, ovocná, ale po rozetření to začne tak děsně páchnout, že se to nedalo vydržet.

Tělový peeling Banán & angrešt

Tato oranžová varianta peelingu má stejně špatné balení jako ta předchozí. Konzistence je středně hustá, má dostatek obrušujících částiček a jako peeling funguje skvěle. Co se týče parfemace, zde je velmi nenápadná. Asi bych z ní nepoznala banán s angreštem,

Tělový peeling Meloun & vodní meloun

Zelený peeling v sobě kombinuje vůni dvou melounů. Je to příjemná svěží vůně, cítím lehkost citrusů a hezkou melounovou sladkost. Není umělá jako třeba u Dermacolu, takže jsem byla spokojená. Ze všech tří byl tento peeling nejpříjemnější.

Peelingy Framona jsou rozhodně cenově dostupné, patří mezi takové obyčejnější. Mám raději ty solné nebo cukrové, ale i tak jsem je bez problémů spotřebovala. Znáte tuto značku? Jaký je váš oblíbený tělový peeling? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Tělové peelingy Farmona

  1. Sabina

    Ahoj Haničko, já Farmonu kdysi zkoušela, kdysi před asi šesti lety a od té doby jsem je doma neměla. Ne, že by se nedaly použít, ale nevím no zda je potřebuju znovu. Nejradši mám Dermacol peelingy a pak Ziaju u té ovšem jak který. Třeba Cupuacu je moc fajn.

  2. Lucie

    Ahoj, od téhle značky jsem kdysi měla sprchový gel a příliš mě nezaujal. Ale nedávno jsem se na notinu koukala, že sortiment téhle značky je docela široký, byla tam dokonce i skincare, ceny taky fajn, tak možná až budu objednávat, tak něco vyzkouším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *