Tělové peelingy a sprchový gel Naturalis

Krásný den, 

nedávno se mi doma sešlo hned několik produktů od značky Naturalis, kterou seženete běžně v drogériích, ale já jsem oba peelingy kupovala na eshopu. Cena každého produktu je do sta korun, takže to není nic přehnaného. A o čem si dnes budeme povídat konkrétně? Vyzkoušela jsem tělový peeling s brusinkou (měla jsem ho hned dvakrát), tělový peeling se zázvorem a sprchový gel s brusinkou.

tělové peelingy

Na začátku bych se zastavila u obalu těchto produktů, který se mi moc líbí. Jedná se o plastovou dózu s plastovým víčkem, které má moc pěkný design, vypadá totiž jako takové to retro kovové víčko. Líbí se mi etikety i obrázky. Jinak mi obal přijde praktický, protože bez problémů vypotřebuji celý peeling.

Musím tedy konstatovat, že mezi oběma variantami je docela rozdíl. Jedná se o cukrový peeling a řekla bych, že brusinková varianta byla taková sušší, obsahovala méně oleje (nebo jiné tekutiny, která tam bývá) a hůře se roztíral po těle. Brusinková varianta měla nepříjemně chemickou parfemaci, brusinku jsem v tom hledala těžko. Byl pro mě velkým zklamáním a používala jsem ho nerada.

Oproti tomu zázvorový kousek je povedený. Má příjemnou parfemaci, která je svěží, trochu citrusová, ale nijak vtíravá nebo štiplavá. Jeho konzistence je o něco příjemnější. Momentálně ho mám v koupelně otevřený a používám ho moc ráda.

sprchový gel

Sprchový gel se ukrývá se vysoké tubě, která stojí na odklápěcím víčku. Tuba je hodně měkká, trochu hůře se mi tedy gel dostává ven, když je ho v balení půlka a méně. Trochu mi to připomíná nešťastné balení sprchový gelů od Dermacolu. Konzistence je docela dost tekutá, takže při manipulaci musí být člověk opatrný.

Brusinkový gel jsem měla v sadě s peelingem ve stejné parfemaci. Bohužel, nebo spíš v tomto případě naštěstí, je brusinková parfemace u gelu úplně jiná než u peelingu. Gel voní hodně sladce, připomíná mi to ovocné bonbony Bonpari.

Co mě ale nemile překvapilo, je fakt, že gel téměř vůbec nepění. Ale opravdu skoro vůbec, i když používám houbu, která napění snad vše. I když toho gelu dám opravdu hodně, tak mám pocit, že díky absenci bublinek pořádně vlastně nemyje.

Jsem moc ráda, že jsem konečně mohla tuto značku vyzkoušet, ale bohužel mě moc neokouzlila. Vadí mi, že mezi stejnými produkty je kvalitativní rozdíl (peeling) a gel prostě nepění, což mi nevyhovuje. Asi dál zatím tuto značku testovat nebudu. jak jste na tom s produkty Naturalis Vy? Znáte tuto značku? Vadí Vám, když sprchový gel nepění? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

6 thoughts on “Tělové peelingy a sprchový gel Naturalis

 1. Lucie

  Ahoj, obalem ty peelingy vypadají dobře, vůně brusinek by mi byla určitě bližší než zázvorová, škoda, že ten brusinkový peeling není povedený. Značku neznám, ale nemám ráda, když sprchový gel nebo i třeba šampon málo pění nebo nepění, mám pak pocit, jako by to nemylo.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tak jsem zklamaná, že ten brusinkový peeling nemá tak povedenou parfemaci, obzvlášť když jsem ho měla dvakrát. Nepěnící produkty taky nemám ráda, mám pocit, že to pořádně nemyje a taky tím mnohem více plýtvám.

 2. Stáňa

  Já značku vůbec neznám. Peelingy v podstatě nepoužívám, takže ty nejsou nic pro mne (i když mají fakt moc pěkné balení) a nepěnící sprcháč se sladkou vůní taky ne. Takže se s ní asi seznamovat nebudu 😉

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   máš pravdu, to balení je opravdu moc pěkné, možná si ty dózy ještě na něco nechám:-) Já peelingy miluji, ale to už asi víš:-) Sladká vůně mi nevadí, ale to, že to nepění, to je pro mě problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *