Tělové masky Balea – recenze

Krásný den, 

v srpnu jsem si kromě jiného koupila i dvě jednorázové masky určené na tělo. Jsou od značky Balea a sehnala jsem je tedy logicky v DM drogérii. Nejedná se o limitky, takže je seženete v běžném sortimentu. Mám tu jednu masku na ruce a jednu na prsa a dekolt.

Maska na ruce

Jedná se o jednorázovou masku na ruce, která by měla hydratovat. Je to pár rukavic, které mají uvnitř hydratační emulzi, zvenku se nachází lepenka. Maska by měla obsahovat bambucké máslo, olej z meruňkových jader a olej z divoké růže. Je vyrobena v Jižní Koreji. Doba působení je 15 – 20 minut.

S rukavice se mi dobře manipulovalo. Jsem levá, takže si dávám levou rukavici na pravou ruku a opačně, protože se mi to pak lépe lepí:-) Tekutiny uvnitř není příliš, takže mi to nikde zbytečně nevytéká. Parfemace je hodně jemná a příjemná. Z rukou jsem ji pak skoro necítila. Určitě mohu říci, že ruce pak byly pěkně hebké, hladké a hydratované. Já bych ji klidně mohla mít každý den:-)

Bodyfit zpevňující náplasti

Tato maska je určená na prsa a dekolt. Obsahuje tři kusy – trojúhelníkovou část na hrudník a dvě kruhé výseče na prsa. Maska by měla vyhladit pokožku, ukrývá v sobě komplex mořské soli, extrakt z hnědých řas a kofein. Měla by také zvlhčovat pokožku, doba působení je 15 minut.

Rovnou vám řeknu, že maska je určená na prsa, která jsou o několik velikostí menší. Trochu jsem se bála, jestli ta lepící aplikace nebude nepříjemná, ale je to v pohodě. Všechny části velmi dobře drží, nesjíždějí a nijak mi pokožku nedráždí. Nemám s maskou žádný problém, jen nemám pocit, že by něco dělala.

Maska na prsa mě docela pobavila, ale musela bych být skoro plochá, aby mi k něčemu byla. Myslím si, že nějaký krém bude mnohem účinnější. Maska na ruce je naopak moc příjemná, účinek je hned viditelný. Byla i levná, takže si myslím, že si ji zase brzy pořídím, protože všechny ty dezinfekce a spol. mi ruce strašně vysušují. 

Používáte masky i na tělo, nebo vyhledáváte jen ty určené na obličej? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

6 thoughts on “Tělové masky Balea – recenze

  1. Lucie

    Ahoj, masku na tělo jsem nikdy neměla, používám jen ty na pleť, vlasy a nohy a asi s tím vystačím. Na tělo spíš mléka a krémy než masky:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *