Tělová péče Ritual of JIng, Rituals – recenze

Krásný den,

trochu jsem váhala, jestli dnešní článek zveřejním, ale nakonec jsem se rozhodla, že by byla škoda vás o něj ošidit. S čím mám problém? Nepovedly se mi fotky a zjistila jsem to až moc pozdě, produkty mám už spotřebované a obaly vyhozené. Za kvalitu se tedy omlouvám. Doma se mi díky mamce objevil tělový krém a peeling z řady Ritual of Jing od mé oblíbené značky Rituals.

Tělový krém Ritual of Jing

Krém je v luxusní plastové dóze se šroubovacím víčkem. Líbí se mi detail dřevěného designu. Řada Ritual of Jing v sobě obsahuje výtažky z jujube (cicimek čínský) a lotusu. Vůně je spíše jemná, svěží, taková čistá a „zelená“:-) Krém má zjemňovat a tento úkol plní opravdu pečlivě. Konzistence je hustá, výživná a je cítit, že obsahuje i nějaké speciální oleje, které dlouhodobě vyhlazují, hydratují a zjemňují pokožku.

Tělový peeling Ritual of Jing

Peelingy od Rituals jsou opravdu vymazlené. Tento peeling je solný a obsahuje i magnesium. Voní stejně dobře jako krém. Je spíše hrubší, ale ne zbytečně drsný, takže si ho člověk opravdu užije. Stačí ho poměrně málo, vydržel mi nečekaně dlouho.

Rituals je moje srdeční záležitost, mám tuto značku moc ráda a všechny jejich věci prostě dobře fungují. Tuto řadu jsem si opravdu užila, obzvlášť ten krém je skvělý a vřele ho všem doporučuji. Máte rádi tuto značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Tělová péče Ritual of JIng, Rituals – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, mám tuhle značku ráda, tady si sice nejsem úplně jistá parfemací, jestli by mi voněla, ale rozhodně by stálo za to to zjistit:-)

 2. Stáňa

  Hani, budu si hodnocení pamatovat a možná zvolím něco z této řady, až se rozhodnu se něčím od Rituals rozmazlit – podle popisu vypadá, že by mi vůně mohla sedět…
  Hezké sváteční dny

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, mám Rituals ráda, ale sama si jen tak něco takto drahého nepořídím, to už musí být. Ráda bych vyzkoušela časem nějaké další produkty, ale teď mám doma všeho vagón, tak chci spíše spotřebovávat.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám taky Rituals ráda, ale dopřávám si to až v posledních třech letech, kdy vydělávám díky přesčasům více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *