Tělová péče Isana Pure – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě Rossmannu mě tam zaujaly novinky od jejich interní značky Isana. Jedná se limitovanou edici Pure, která by měla být bez obsahu parfemace, silikonů, parabenů, parafínů a mikroplastů. Říkala jsem si, že by to mohlo být fajn na moji atopickou pokožku. Vybrala jsem si z jejich nabídky tělový peeling a tělové mléko.

Tělový peeling Isana Pure

Peeling má ideální balení – plastovou dózu se šroubovacím víčkem. Vyhovuje mi to, protože dokážu vyškrábat všechny zbytky. Za mě je to lepší než tuba. Peeling má krémovou konzistenci s dostatečným množstvím zrníček. I když jsem věděla, že peeling je bez parfemace, tak s tou vůní jsem měla fakt zásadní problém. Ten peeling prostě neuvěřitelně chemicky smrdí a strašně mě to dráždí. Vůbec jsem ho nezvládla dodělat, i když jiné vlastnosti mi vyhovují.

Tělové mléko Isana Pure

Tělové mléko je pěkné plastové lahvičce s pumpičkou, která funguje velmi dobře. Obsahuje AHA kyseliny a bambucké máslo. Zde je parfemace úplně v pohodě, taková neutrální. Mléko má řidší konzistenci, snadno se roztírá, ale celkem špatně se vstřebává, což mi opravdu vadí. Dalším problémem je to, že pořádně nehydratuje, naopak jsem měla pocit, že mě celkem dost vysušuje.

Tentokrát nemohu pochválit ani jeden produkt, u obou jsem našla vlastnosti, které mi vadily. Mléko jsem zvládla spotřebovat, u peelingu to opravdu nešlo.

Viděli jste tuto limitku v drogérii? Zkoušeli jste z ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

8 thoughts on “Tělová péče Isana Pure – recenze

  1. Stáňa

    Hani, já do Rossmanna občas chodím, ale tuhle limitku jsem nezaznamenala. A jak tak koukám, není žádná škoda, že tyhle produkty nebudou ve stálém sortimentu ;-).

  2. Lucie

    Ahoj, produkty neznám a ani podle obalu by mě nějak nelákaly. Jak u tělových peelingů, tak mlék, mám své oblíbené značky a ty kupuji nejčastěji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *