Tělová péče bye bye hair od Isany

Krásný den,

při posledním nákupu v Rossmannu jsem objevila další limitovanou edici od značky Isana. Víte, že pro limitky mám slabost, takže vás asi nepřekvapí, že tu mám dva kousky. Jedná se o gel na holení a tělový peeling. Tato řada se vyznačuje tím, že obsahuje výtažky z broskví.

Gel no holení bye bye hair 2v1

Gel se ukrývá v plastové tubě, která stojí na klasické odklápěcím víčku. To mi nepřijde jako špatný nápad, ven šel gel bez problémů a tuba je pěkně měkká, abych ho mohla všechen vymáčknout. Obsahuje výtažky z broskví, po kterých tedy i moc krásně voní. Menší množství se má nanést na vlhkou pokožku, rozmydlit do pěny a pak se holí. S tím jsem měla docela problém, protože to téměř vůbec nepěnilo. Také to bylo hodně tekuté, takže jsem s tím asi zbytečně plýtvala, i když jsem opravdu nechtěla.

Tělový peeling bye bye hair

Jedná se o olejový cukrový peeling, který obsahuje extrakt z jader broskví. Slibuje hladkou pokožku a měl by se používat společně s gelem (nejdřív peeling, pak holení). Při pravidelném používání by se dokonce mělo zabránit povrchovému zarůstání chloupků. Peeling je hodně hustý a hutný, obsahuje mnoho krystalků cukru a opravdu nádherně voní po broskví. Je to úžasně autentická vůně, ta se tedy povedla. Na pokožce je peeling velmi příjemný, dobře odstraňuje odumřelou pokožku. Balení je praktické – jedná se o plastovou dózu se šroubovacím víčkem.

Tato limitka nádherně voní, ale užívala jsem si jen ten peeling, gel mě moc neokouzlil. Máte rádi vůni broskví? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Tělová péče bye bye hair od Isany

 1. Helena

  Hani, děkuji za další recenzi.
  Broskve mám ráda k jídlu, ale jejich vůni v kosmetice úplně nevyhledávám.
  Přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, vůně broskví mi v kosmetice nevadí, ale taky to není vůně, kterou bych nějak cíleně vyhledávala. Na peeling mrknu, jestli ho ještě mají, ten bych klidně zkusila. Gely ani pěny na holení nepoužívám (prostě si napěním sprcháč :D).
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, broskve mám moc ráda v kosmetice i k jídlu, zrovna jsem posnídala jogurt s broskví a banánem a to jsem si zakápla medem – výborná kombinace.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   to zní skvěle, určitě to taky někdy vyzkouším. Já dneska měla suchý rohlík a až teď v 11. Velkou část noci jsem prozvracela, takže dneska jsem na dietě…

 4. Lucie

  Ahoj, ten gel na holení má trochu nezvyklé balení, mám raději to klasické. Ještě navíc, když je to dost tekuté, asi bych to nacamrala všude okolo. Ale peeling by se mi docela zamlouval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *