Tekuté linky na oči, Loreal Paris

Krásný den, 

dneska to bude jen rychlovka, protože se spolu mrkneme na tekuté linky od značky Loreal Paris. Kupovala jsem je na notino.cz, ale myslím, že je běžně seženete i v drogérii. Konkrétně jde o Ultra Precision by Superliner.

Linky jsou černé, nejsem si ani jistá tím, že by v nabídce byly i jiné barvy. Mají delší špičatý pěnový aplikátor, kterým sice uděláte celkem tenkou linku, ale samozřejmě ne úplně tu nejtenčí.

Řekla bych, že právě ten aplikátor je kámen úrazu těchto linek, protože se na něj strašně nabalují oční stíny a linka pak není moc sytá. Druhým problémem je samotná barva, která na aplikátoru moc neulpívá, a tak na jeden tah neuděláte jednotně černou linku.

Většinou namaluji jedno oko a pak musím dlouho kvedlat aplikátor v tubičce, abych tam zase nabrala nějakou barvu a mohla dodělat to druhé oko. I když se mi podaří z nich vymáčknou to, co jde, tak bych řekla, že barva fakt není ultra černá, ale spíše antracitová.

Linky už brzy dodělám a znovu si je určitě nekoupím, protože když si pořizuji černé linky, tak chci černé, nebo vyblité černé… Jaké jsou vaše oblíbené černé linky? Co byste mi doporučili? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *