Sprchové gely od Gabrielly Salvete – recenze

Krásný den,

v posledních měsících značka Gabriella Salvete celkem značně rozšířila své portfolio produktů a já to samozřejmě musím vše vyzkoušet. Dneska se společně mrkneme na jejich sprchové gely. Mají více variant, ale já jsem si vybrala verze Romantic Rose a Raspberry & Sweet Mint. Gely jsou opravdu dostupné, cena byla kolem třiceti korun a sehnala jsem je na eshopu elnino.

Sprchový gel Romantic Rose

Tento gel se ukrývá v plastové lahvi s odklápěcím víčkem, se kterým se dobře manipuluje. Je přiměřeně řídké konzistence, z lahvičky dobré vytéká a dostala jsem z lahve vše do poslední kapky. Na parfmaci růží jsem se hodně těšila, ale i z lahvičky jsem ji cítila celkem slabě, během sprchování to byla už docela bída. Celkem mě překvapilo, že gel velmi málo pění, to mě mrzí. Jinak je to klasický gel, který normálně myje, vysušuje průměrně.

Sprchový gel Raspberry & Sweet Mint

malinová verze sprchového gelu má stejnou lahvičku jako ta růžová, jen její design je trochu jiný. Barva tohoto gelu je sytě růžová, odpovídá to celkem barvě lahve. Z vůně cítím především maliny, za což jsem ráda, protože na mátu moc nejsem. Řekla bych, že tato verze pění o něco více než ta růžová, ale i tak je to docela bída. Kromě té pěnivosti je to celkem příjemný gel, který bez problémů zvládnu vypotřebovat.

Tyto gely jsou hodně levné, pěkně voní a mají celkem líbivý obal. Jejich funkčnost je taková průměrná, nemám s nimi žádný zásadní problém, ale znovu si je asi kupovat nebudu, znám i lepší kousky.

Zkoušeli jste nějakou tělovou péči od Gabrielly Salvete? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Sprchové gely od Gabrielly Salvete – recenze

 1. Stáňa

  Hani, tyhle gely (ani jinou tělovou péči od G.S.) neznám. Líbí se mi design lahviček, fakt, že moc nevoní už je trochu mínus, ale neodradilo by mne. Co mne ale odrazuje, je malá pěnivost, takže se s nimi blíž neseznámím (jedině, že bych je od někoho dostala :-))
  Hezký den

 2. Helena

  Hani, značku Gabriela Savete znám, respektive ji registruji, ale myslím, že jsem od ní doma nikdy nic neměla. I já mám ráda, když gely alespoň trochu pění :o)
  Měj příjemný den, Helena

 3. Lucie

  Ahoj, ten sprchový gel s růží teď používám. Připomíná mi sprchové gely od Balea za dvacku, ještě mám ten s malinou a mátou, ten taky dopotřebuji, ale znovu kupovat nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *