Sprchování s Yves Rocher

Krásný den, 

moji poličku v koupelně momentálně okupuje duo produktů od značky Yves Rocher. Opět je to kombinace sprchového gelu a tělového peelingu. Zatímco peeling pro vás není asi překvapením, protože jste ho mohli vidět v lednových nákupech, sprchový gel jsem dostala jako dárek od kamarádky Terezky k Vánocům.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rostlinný tělový peeling s pudrem z meruňkových jader

Peeling se ukrývá v praktické tubě s designem v přírodních barvách, což se mi moc líbí. Víčko je odklápěcí a pracuje se s ním velmi dobře. Peeling je středně hrubý, má spíše čirou barvu, která je ale plná drobných zrníček. Ta musíte po aplikaci pořádně smýt a také je třeba kvůli nim důkladně umýt vanu. Peeling hezky obrušuje, stačí ho celkem málo, takže tolik neubývá. Jedinou výtku mám k parfemaci, přijde mi trošku nahnilá… Tuba má objem 150 ml a stojí běžně 189 Kč. Já jsem ho kupovala v akci za 139 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový gel Limetka z Mexika

Tento sprcháč jsem dostala k Vánocům od Terky a je vidět, že mě moc dobře zná. Nejenže vybrala mou oblíbenou značku, ale i skvělou parfemaci. Tento produkt je z řady Jardins du Monde a musím říci, že mám ráda snad všechny jejich vůně. Jsou přirozené, vůbec nemáte pocit chemie. Na kůži docela dlouho ulpí, a tak voníte ještě několik hodin po sprše. Jinak se mi líbí i design obalu včetně praktického vyklápěcího víčka. Limetka z Mexika je svěží parfemace jako přímo stvořená pro první jarní dny. Vždy, když ji cítím, mám chuť na sklenici vychlazené citronády:-) Tento gel byl dárek, ale většinou ho seženete za 69 Kč, což je přijatelná cena za 200 ml.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Znáte tyto produkty od Yves Rocher? Máte rádi tuto značku? Jaká parfemace vás láká nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *