Sprchování s produkty z DM drogérie

Krásný den, 

v únoru a v lednu jsem si nakoupila nějaké produkty do sprchy, které aktuálně používám. Jeden z nich je dost propadák, druhý je voňavé zlatíčko. A o jaké produkty se jedná? První z nich je sprchový peeling s citronem a rozmarýnem od přírodní značky Alverde, druhým je sprchový gel Fresh Smoothie od Baley.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Alverde Sprchový peeling proti celulitidě citrón – rozmarýn

Peeling je v klasické tubě, jeho objem je 150 ml a cena je 69,90 Kč. Těšila jsem se na něj, mám ráda vůni citrusů. Toto je ale děs. Voní jako takové ty komunistické kuličky do wc a řekněte mi, kdo chce vonět jako záchod, co?Kromě toho je peeling natolik řídký, že když otevřete tubu, obrovské množství vám ho vyteče dřív, než stihnete nastavit dlaň. Za mě je to určitě propadák roku. Účinek proti celulitidě snad ani nebudu komentovat…

etiketa

etiketa

otevírání

otevírání

Sprchový gel s ovocem Acai a Yuzu, Balea

Tento gel se také ukrývá v praktické tubě, z které se dobře vytlačuje.Jeho objem je 250 ml a cena je 39,90 Kč. Barva je zvýrazňovačově zelená, ale úplně ve vás probouzí touhu po jaru. Parfemace je neskutečná. Sladkokyselá, připomíná mi kyselou sladkost zeleného jablka. Působí šťavnatě, prostě bomba:-) Vřele ho všem doporučuji.

složení

složení

otevírání

otevírání

vlevo gel, vpravo peeling

vlevo gel, vpravo peeling

Jakou máte Vy zkušenost s produkty Alverde? Vyzkoušeli jste již tyto limitky od Baley? Máte je rádi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *