Slaměnková řada od L´Occitane – recenze

Krásný den,

na podzim, když byly Dny Marianne, jsem si objednala na eshopu značky L´Occitane jejich slaměnkovou řadu na pleť. Konkrétně jsem měla set miniatur a slaměnkovou čistící pěnu v plném balení. sada miniatur obsahuje oční krém, noční sérum a tonikum.

Oční krém

Krém má krásné balení, které vypadá jako skleněné, ale je to plast. To mě docela mrzí. Druhý problém je, že pěkně klame, protože má falešné dno. Rozhodně není krému tolik, jako je místa v kelímku. Mrkněte sami na fotku níže. Krém má gelovou konzistenci, která není úplně příjemná. krém se na pleti hodně drolí, i když ho používám málo. Přijde mi, že tam udělá jen takovou vrstvu, ale nepůsobí nijak do hloubky.

Noční sérum

Sérum se nachází v malé lahvičce s pumpičkou, má gelovou konzistenci, která v sobě má miniaturní částečky slaměnek (aspoň předpokládám, že jsou to slaměnky:-). Na celý obličej se si dávala dvě až tři pumpičky. Vše se velmi rychle vstřebalo, pleť pak byla taková lehce lepkavá, ale bohužel jsem si nevšimla žádných pozitivních účinků – hydratace, zjemnění pleti, vyhlazení vrásek. Celkově mě sérum nijak neuchvátilo a určitě si plné balení pořizovat nebudu.

Tonikum

Tonikum bylo ve velmi praktické lahvičce se střičkou, která měla příjemný rozptyl. To je sice všechno fajn, ale takto šlo používat jen na nějaké lehké přestříknutí pes den. V tu chvíli, kdy bych ho chtěla používat jako klasické tonikum s vatovým tamponkem, strávím několik minut tím, že budu strašně dlouho vlhčit ten tamponek. Má velmi silnou bylinnou vůni, kterou jsem zvládla, ale moc mě neokouzlila (nebyla to svěží bylinková vůně, kterou mám ráda).

Čistící pěna

Pěnu mám již potřetí, předtím měla jiný obal, který byl v takových jemně zelených barvách. Toto balení mám tedy již po několika letech a určitě je z celé řady nejlepší. Pěna má praktickou lahvičku s mechanickým výrobníkem pěny. Lahev je průsvitná, takže je dobře vidět, kolik produktu ještě zbývá. Pěna je velmi lehká, voní příjemně, nic těžkého nebo páchnoucího. Pumpička velmi dobře funguje, dvě pumpnutí a máte plnou dlaň produktu. Pleť je po aplikaci krásně vyčištěná, hladká, projasněná a není vysušená. Velmi dobře čistí, klidně ji používám i na odličování, zvládla dokonce i oční makeup, ale mám raději klasické odličovače. Pěnu mohu určitě doporučit, jsem s ní velmi spokojená.

Kdysi jsem měla k pěně ještě čistící gel, který byl úplně úžasný, ale ten jsem už na eshopu nenašla. I ten byl úplně úžasný, škoda. Z celé řady mi nejvíce vyhovovala pěna, kterou mohu opravdu s čistým svědomím doporučit všem. Ostatní produkty pro mě byly spíše zklamáním. Znáte pleťovou kosmetiku této značky? Zkoušeli jste něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Tagged on: ,

4 thoughts on “Slaměnková řada od L´Occitane – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to je možná škoda, tady bych doporučila tu pěnu, ale celkově mají hodně povedenou péči o tělo – krém na ruce a nohy, sprchové gely a tělová mléka, která i já dokonce dokážu vypotřebovat:-) Tak třeba se k tobě někdy nějaký kousek dostane.

 1. erika

  Značku Loccitane mám velice ráda, z této řady jsem zatím nic neměla, ale zaujala mě pěna a sérum, určitě se po nějaké akci podívám. ☺

  1. ciculka Post author

   Ahoj, já mám tuto značku taky moc ráda, hlavně jejich krémy na ruce a nohy. Ta čistící pěna je skvělá, tu opravdu mohu doporučit:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *