Sedmý prázdninový týden

Krásný den,

dnes budeme pokračovat v mém prázdninovém deníčku:-)

Sobota byla hodně poklidná, dopoledne jsem se vyspala dorůžova a na oběd jsem vyrazila s rodiči a babičkou. Byl to slavnostní oběd u příležitosti mého svátku (ten jsem měla v pondělí).  Byli jsme v restauraci Atollo, která je asi moje nejoblíbenější v Příbrami. Nejraději si tam dávám pizzu La Crema, která je sice asi nejlevnější, ale velmi chutná. Další alternativou bývají jídla z dětského menu, ale mně prostě chutnají. Můj taťka je na tom úplně stejně a vlastně y oba střídáme tři stejná jídla. Mamka s babičkou jsou spíše na vepřové a vychutnaly si krkovičku:-) Všichni jsme byli s jídlem a obsluhou moc spokojeni  už se těším, až tam půjdu zase:-)

interiér restaurace Atollo

interiér restaurace Atollo

V neděli dopoledne jsem s kamarádkou Klárkou a jejím synkem Petříkem vyrazila na menší nákupy. Stavili jsme se v DM drogérii a v Kiku, kde jsme toho dost nakoupili:-) Máte se na to co těšit. V Kiku jsem si vybrala hlavně nějaké dekorace do bytu.

nákupy z DM

nákupy z DM

Odpoledne jsem byla na návštěvě u mé kamarádky Oldřišky, které se narodila nedávno krásná holčička Anežka. Šla jsem jí omrknout (přeci jen jsem teď velká teta:-) a hlavně jsme chtěly s Oli oslavit naše svátky. Oli připravila moc dobré občerstvení a dokonce i můj velmi mlsný jazýček si užil její chlebíčky a buchty. Fakt skvělé jídlo, asi si budu muset na tu buchtu vzít recept:-) Dostala jsem jako dárek kuchařku s recepty na slané koláče. Je vidět, že mě Oli moc dobře zná:-).

kuchařka, kterou jsem dostala:-)

kuchařka, kterou jsem dostala:-)

V pondělí jsem měla svátek a byla jsem hlavně objednaná ke kadeřnici. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ještě zesvětlovat nebo jít už zase do tmavě červené, což byl původní plán. Nakonec vyhrála první varianta, ale je fakt, že je to už docela světlá barva. Líbí se mi, ale je to pro mě trochu nezvyk. překvapivě s ní sklízím ale dost pozitivních ohlasů, tak snad se to povedlo:-)

fotka už z Dublinu, ale vlasy jsou vidět:-)

fotka už z Dublinu, ale vlasy jsou vidět:-)

Z kadeřnictví jsem jela domů MHD a schválně jsem jela až dál, abych se v centru stavila ještě v několika obchodech. Nakoupila jsem nějaké drobnosti (haha, takových peněz) v Tetě, hlavně jsem potřebovala ještě něco do Irska.

nákupy z Teta drogérie

nákupy z Teta drogérie

V úterý jsem odletěla do Dublinu a o mém pobytu vám napíšu samostatný článek, takže aspoň víte, na co se můžete těšit příště:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *