Sada L´Occitane s třešňovým květem

Krásný den, 

k narozeninám jsem dostala od kamarádky Mileny krásnou sadu od mé oblíbené francouzské značky L´Occitane. Parfemace sady je třešňový květ a celý set obsahoval krém na ruce v plném balení, miniaturu sprchového gelu a miniaturu tělového mléka.

Krém na ruce

Krém je hezkém hliníkovém balení, které je v poslední době velmi trendy. Má klasické šroubovací víčko, s kterým se dobře manipuluje. Vůně je velmi intenzivní, z rukou je ještě dlouho cítit. Je poznat, že krém obsahuje vyživující složky, protože na rukou zůstává takový „hydratující“ film. S krémem jsem byla velmi spokojená, však se jedná o moji oblíbenou značku krémů na ruce.

Sprchový gel

Sprchový gel se nacházel v pevné plastové lahvičce, která měla odklápěcí víčko, se kterým se manipulovalo celkem dobře. Horší byla ale samotná lahev. Ta byla velmi tvrdá a produkt se strašně špatně dostával ven. Samotný gel hezky voněl, vysušoval jako gely od Baley, bylo tedy třeba se pak namazat. Vůně byla opět intenzivní, svěží a květinová.

Tělové mléko

Tělové mléko se nachází ve stejné nepraktické lahvičce jako gel, takže to je naprd. Vůně je totožná a hezky doplňuje sprchový gel a krém na ruce. Samotná konzistence krému je docela dost řídká, ale s tím mám už zkušenost od jiných variant (např. od Verbeny). na těle se dobře roztírá a celkem rychle se vsakuje. Hydratuje tak středně, jestli má někdo sušší pleť, tak mu toto nebude stačit. Při aplikaci mám pak strašně vysušené ruce, dlaně, to mi hodně vadí.

Celkově jsem s touto řadou spíše spokojená, krém na ruce je fajn, tomu nemám moc co vytknout. Sprchový gel je normální, srovnatelný s kousky z drogérie, které stojí dvacku:-D Tělové mléko je asi nejslabší, spíše se hodí na to, abyste měli pěkně provoněnou pokožku, s hydratací moc nepočítejte. Znáte produkty této francouzské značky? Co jste už vyzkoušeli? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Sada L´Occitane s třešňovým květem

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      já měla vždy nějakou miniaturu z časopisu, pak jsem kdysi měla verbenovou vůni a sprchový gel. Co jsem ale kupovala vícekrát, byla řada se slaměnkou, hlavně jejich čistící gel a pěna na pleť, to fakt dělalo zázraky. Už připravuji recenzi na jejich současnou slaměnkovou řadu, kupovala jsem si totiž sadu miniatur a jednu pěnu ve velkém balení. Tak bude určitě brzy na blogu:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *