Rtěnky Yves Rocher

Krásný den,

v posledních měsících si ke mně našly cestu hned dvě rtěnky od značky Yves Rocher a my se na ně nyní společně podíváme. Obě dvě jsou z řady Grand Rouge se saténovým finišem (satiné).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstíny nemají názvy, pouze čísla. Obal je plastový, vyvedený v krásné rose gold barvičce a působí dost luxusně (spíše jako kov). Nosím je běžně v kabelce a nijak se mi nepoškodil, neodřel. Rtěnky mají příjemnou sladce květinovou parfemaci, která je ale jemná a komfortní. Na vrcholu rtěnky je vyvedené logo značky, které se ale po několika použitích smaže. Oba odstíny v pohodě přežijí pití i lehčí sváču. Oceňuji postupný proces ztrácení, protože rtěnka ze rtů mizí rovnoměrně a zanechává na nich po několika hodinách a několika jídlech příjemný stain.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rtěnka Grad Rouge č. 111

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento odstín je ideální na každodenní nošení. Je jemný, nenápadný. Mísí v sobě odstíny hnědé a růžové. pro mě je to skvělá nude rtěnka. Na rtech je velmi komfortní a zanechává trochu lesklý finiš. Dostala jsem ji jako dárek k objednávce, odstín jsem si nevybírala sama.

Rtěnka Grand Rouge č. 119

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tuto rtěnku jsem si vybírala sama v srpnu při velkém nákupu v YR. Barva je klasická červená a je to podle mě univerzální odstín pro všechny typy. Zatímco ta předchozí zanechává rty v jemném lesklém hávu, tato je spíše polomatná. Pocit to ale není špatný, rty nijak nestahuje. Měla jsem ji na nákupech s Adélkou a hned několik lidí mi ji chválilo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Musím říci, že s těmito rtěnkami jsem velmi spokojená a dokonce uvažuji o tom, že bych si mohla pořídit ještě jeden odstín. Líbil by se mi nějaký do růžova, spíše sytější a tmavší růžová. Jaké rtěnky nosíte při běžných příležitostech Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

2 thoughts on “Rtěnky Yves Rocher

  1. Lucie

    Já nosím nejraději přirozené rtěnky a moje nej je Sephora Lip stain v odstínu 13. Má velmi podobnou barvu jako mé rty ale hezčí 😀 Od YR mám tři rtěnky, jen jiné a jsou také fajn 🙂

    1. ciculka Post author

      Já nemám ráda ty úplně nude rty, takové ty vyzmizíkované, ale tato barva mi sedí. A ta červená, ta je fakt super. Tu rtěnku od Sephory mám taky a kolegyně mi ji i chválila:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *