Rtěnky Ultra Beauty z Avonu

Krásný den, 

dneska se společně mrkneme na moje oblíbené rtěnky od značky Avon. V katalogu je najdete jako Ultra Beauty, ale rtěnky Extra Lasting mají stejný odstín, jen jsou větší (a mají sytě červený obal). Tyto jsou menší, ale jen obalem, gramáž tak rozdílná není.

 

 

Všechny barvy jsou extra krémové, na rtech docela dost lesklé, ale nemají žádný sheen, třpytky nebo perleť. Na rty se nanáší velmi dobře, nerozpíjí se a nijak neflekatí, když byste je chtěli vrstvit. Sami o sobě jsou dost intenzivní už v jedné vrstvě.

Avon je propaguje jako dlouhotrvající, což bych řekla, že na klasické rtěnky opravdu jsou. Nějakou lehčí sváču nebo oběd v pohodě dají. Mají SPF ochranu 15, což je rozhodně přínosem. Rty nijak nevysušují.

zleva: Totally Twig, Eternal Flame, Vintage Pink

Hnědý odstín Totally Twig je nejjemnější, při nanášení budete mít pocit, že používáte nějaký kvalitní olejový balzám, protože ta rtěnka je opravdu extra jemné. Háže lehké odlesky do fialova, barva není přehnaně teplá, což se mi líbí, protože jsem spíše studený typ.

Červený odstín Eternal Flame je můj asi nejoblíbenější z této řady. Je to klasická červená, která je krásně studená. Barva nedělá žluté zuby. Nepotřebuje konturku, krásně drží a nerozpíjí se. Je to moje nejoblíbenější červená rtěnka vůbec. Na rtech po nějaké době jakoby zaschne, vpije se do rtů, a i když jíte, tak tam rovnoměrně zůstává červená barva (ale samozřejmě méně intenzivní).

měla jsem ji i v únoru na dnu otevřených dveří u nás v práci:-)

Růžová Vintage Pink je taková to go odstín. Když člověk neví, co by si vzal, tato barva se hodí vždy. Je to hezká zastřená starorůžová, která bude slušet většině lidí.

Celkově jsem s těmito rtěnkami velmi spokojená. Ta červená už mě opouští, ale naštěstí ji v katalogu pořád seženete. Většinou jsou v ceně do stovky, ale bývají na ně často různé akce. Já je kupovala za 69 Kč, což mi přijde jako parádní cena za takovou kvalitu. Jaká je Vaše oblíbená červená rtěnka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka 

10 thoughts on “Rtěnky Ultra Beauty z Avonu

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   ten hnědý odstín je hodně populární, moje dvě kolegyně si ho taky objednávají. Všechny tři jsme úplně jiné barevné typy, ale myslím, že sluší nám všem. Měla jsem ho už kdysi, toto je dokonce už druhé balení:-)

 1. Lucie

  Hani přesně jako já! Také jsem moc spokojená! Super rtěnky a sluší Ti! Jinak moje nej červená je od Jordany matná co zaschne, je úplně rudá 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj, děkuji. Mám je fakt ráda, jsou levně a dobré. Já ty matné, co zasychají nemám moc ráda, protože mipak stahují rty. Mám doma Sephoru a Dermacol a vůbec je nenosím.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   mám ty rtěnky opravdu ráda, jsou na rtech moc příjemné a hlavně mě nějak nevysušují a  přesto na klasickou rtěnku drží velmi dlouho. Ta hnědá Totally Twig je asi nejoblíbenější odstín, hned dvě moje kolegyně si ji taky objednávají:-)

 2. Lenka

  Za mě je top 16h od Dermacolu – už mám doma čtyři a nemůžu se jich nabažit! Jídlo, pití, vydrží mi neuvěřitelně. Pravdou je, že se trochu hůř opravují, když je potřeba. Je nutné nejdříve odlíčit zbytek, chvilku počkat, pak nalíčit. A nedávnou jsem si pořídila matnou rtěnku trend IT UP – ta sice takovou výdrž nemá. Od snídaně mi do oběda vždycky trochu vyblednu – přece jen popíjím kávu, čaj. Zůstává mi ale na rtech jemný nádech. Po obědě už tam tedy není ani ten 🙂 Ale stačí znovu přetřít a tradá do víru velkoměsta!

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   ten Dermacol je pro mě strašný propadák, a rtech je nepříjemná a dělá mi cucky. Ale celkově úplně moc nemiluji trend matných rtěnek, vadí mi, jak mi stahují rty.

 3. Zuza K.

  Ahoj, ty rtěnky jsou úžasné. Akorád ani ta nejdéle trvající nevydrží co bych chtěla… 🙁 Takže jsem se loni nadchla pro permanentní make-up rtů. Ano tetování které vypadá opravdu velice zajímavě už i tím že jsou rty plnější. Se skutečně velkou ochotou a kvalitní službou doporučuji paní Radchenko – https://www.permanent-makeup-praha.cz/permanentni-make-up-rtu/ Možná jste už o ni slyšeli, je to profík 😉 Zuzka

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já právě nejsem fanoušek takových těch matných rtěnek, co zaschnou a pak drží. Ty mi tedy na rtech opravdu vadí a nesnesu je. Permanentní makeup jsem nikdy nezkoušela a asi ho ani úplně nepotřebuji, protože si myslím, že mám hezké obočí, dost tmavé řasy a celkem výrazné rty, které jsou přirozeně tmavě pigmentované (proto mi nesluší nude rtěnky). Ale díky moc za tip, to se vždy hodí:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *