Rtěnky Hydramatic Matte z Avonu – recenze

Krásný den,

nečekaně se mi do rukou dostaly hned tři odstíny nových rtěnek od značky Avon. Jedná se o řadu Hydramatic Matte, které kombinují hydratační složku s matným efektem. Zajímavé je rozhodně to, že rtěnka obsahuje kyselinu hyaluronovou a glycerin.

Balení rtěnek je klasické plastové, ale pevné a bytelné, působí jednoduše a elegantně. Na spodní částí je vždy polepka s názvem odstínu. Samotná rtěnka má uprostřed hydratační složku, která právě obsahuje tu kyselinu hyaluronovou. K dispozici je celkem 14 odstínů a jedná o novinku z březnového katalogu.

Co se týče konzistence, je opravdu poznat, že obsahuje nějaké hydratační složky, protože to není taková ta klasická vysušující matná rtěnka. Efekt ale matný je, takže opravu splňuje to, co slibuje. Na rtech je překvapivě krémová a příjemná.

Já jsem vyzkoušela tři odstíny a ani jeden jsem si sama nevybírala, což je znát na těch barvách. Řekla bych, že mi z nich sluší jen jedna. Odstín Hydra Peony je světlá broskvová s teplým nádechem. Na mě vypadá zvláštně, protože je o dost světlejší než mé rty. Nejvíce mi rozhodně sedí odstín Hydra Mauve, což je zastřená hnědá s fialkovými tóny. Hydra Blush je poměrně výrazná pastelově oranžová, která má asi nejmenší krycí schopnost z těch tří barev. Hydra Peony a Hydra Blush jsou barvy ideální na jaro a určitě budou více slušet nějakým teplým typům.

Hydra Blush
Hydra Mauve
Hydra Peony

Rtěnky jsou celkově velmi povedené, dobře fungují, ale já bych si vybrala ještě jinou barvu. Jsem ale ráda, že na rtech jsou dost příjemné. Máte rádi rtěnky z Avonu? Líbí se vám matný efekt? Který odstín vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Rtěnky Hydramatic Matte z Avonu – recenze

 1. Lucia

  Z Avonu mám niekoľko rúžov, klasických, matných aj tekutých. Tieto nové vyzerajú zaujímavo, najviac ma zaujal odtieň Hydra Mauve.

 2. Helena

  Hani, vidím, že si zkoušela naprostou novinku. Tyhle rtěnky mě nechávají v klidu, matovky mi prostě nesluší. Hydra Mauve se mi líbí, složení taky, ale kupovat si ji nebudu.
  Přeji hezkou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni, mně se na mně taky nejvíce líbí, ale jeden známý označil za nejhezčí tu oranžovou, což jsem tedy nečekala.

 3. Lucie

  Ahoj, za mě ti nejvíc sluší určitě ten Hydra Mauve. Já jsem si vybrala odstíny Hydra Peony a Hydra Pink, ještě je nemám odzkoušené, tak jsem v očekávání, jak sednou odstíny mě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *