Rtěnky Colorbox – Oriflame

Krásný den,

už nějakou dobu mám doma hned tři odstíny rtěnek Colourbox z Oriflame. Jedná se o klasické rtěnky, které mají krémovou konzistenci a jsou celkem levné. Myslím, že jsem za žádnou neplatila víc než 59 Kč. Rtěnky často seženete v katalogu v akci a mají mnoho odstínů s různými finiši.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dvě rtěnky mám v klasické krémové verzi, ta třetí v sobě obsahuje jemný shimmer. Je opravdu hodně jemný, takže na rtech působí velmi dobře a přirozeně. Obal rtěnky je obyčejný plastový, celkový design je laděn do černo bílé kombinace a působí jednoduše. všechny rtěnky jemně a sladce voní, ale nijak mi to nevadí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soft Raspberry – jedná se o červenorůžový odstín, který je na rtech celkem lesklý. Ačkoliv se mi v obalu a podle swatche moc líbil, na rtech vypadá docela dost lacině, což mě mrzí.

Soft Coral – je moc pěkná korálová barva, která je na rtech také lesklá a je velmi svěží. Podle mě to je ideální barva na jaro, sice teplá, ale bude sedět i studeným typům (jako jsem já:-)

Pearly Coral – tento broskvový odstín má jemný shimmer, který ale nepůsobí nepřirozeně a vypadá na rtech moc pěkně. Je celkem světlá (na mě opravdu hodně), na denní nošení perfektní.

zleva: Soft Raspberry, Soft Peach, Pearly Peach

zleva: Soft Raspberry, Soft Coral, Pearly Coral

S rtěnkami jsem celkem spokojená, mrzí mě jen ten malinový odstín, protože na ten jsem se nejvíce těšila. Zkusím ho ještě nějak vylepšit lesky na rty, jestli se trochu vytáhne. Myslím si, že cena je opravdu skvělá a rtěnky moc fajn:-) Znáte je? Jaký odstín Vás zaujal nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

2 thoughts on “Rtěnky Colorbox – Oriflame

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *