Rossmann haul – únor 2024

Krásný den,

byla jsem na menším nákupu v Rossmannu a zapomněla na odličovače, i když jsem je měla na seznamu. Vypravila jsem se tam znovu a nečekaně jsem domů přinesla tašku plnou věcí. Dnes to nebude jen o kosmetice, ale vybrala jsem si nějaké jídlo.

Začnu tedy těmi odličovači. Jedná se o Isanu a to konkrétně odličovač bez olejů. Je fakt skvělý, dobře funguje, nedráždí ě v mých citlivých očích a mohu ho používat i s čočkami. Cena je také sympatická – 34,90 Kč. Koupila jsem rovnou šest kousků.

Zaujalo mě docela dost věcí ve výprodejovém stojanu. Jako první jsem s pořídila sprchový gel Dove Nurturing za 34,90 Kč, což je podle mě parádní cena. Ve slevě byly i micelární vody a mě zaujaly hned dvě. Garnier micelární voda s chrpou byla za 104 Kč a Mixa Very Pure 114 Kč.

Ještě chvilku zůstanu u slev, protože v akci byly broskvové masky Peach od korejské značky Stay Well. Psala jsem o nich samostatný článek a za 34,90 Kč jsem je tam nemohla nechat. Do oka mi padly i masky Isana z limitky Little Deer. Jejich cena 16,90 Kč za kus byla opravdu přívětivá.

Konečně se i u nás objevila korejská dekorativní kosmetika Rom&ND. Byl tam tedy jen malý panel, ale vybrala jsem si paletku stínů v nositelných hnědých odstínech Better Than Eyes (399 Kč) a řasenku Han All Fix Mascara (349 Kč).

Posledním kouskem z kosmetiky je náhradní náplň tekutého mýdla v parfemaci Velvety Flower od Isany. Vůbec jsem ji ještě nezaznamenala, ale byla hned u té limitky Calm, která voní opravdu nádherně. Kromě toho byla i příznivá cena – 16,90 Kč za 500 ml.

Nakonec jsem si nechala jídlo. V regálu mě zaujaly sójové jogurty z Alpra. Nemám s nimi zkušenost, ale za 19,90 Kč jsem si vybrala tři příchutě – karamel, čokoládu a vanilku. Vím, že Alpro je celkem chválená značka, tak jsem zvědavá.

Poslední z jídla jsou skvělé cereální sušenky New Bar (14,90 Kč za kus). Vybrala jsem si příchuť banán & sušenka, s kterou mám dobrou zkušenost. Na nějaké recepty, co bych chtěla vyzkoušet, se mi hodí kokosový cukr (99 Kč). Z řady Enner Bio mám ještě dva sáčky sušených třešní namočených do bílé čokolády s jogurtem (49,90 Kč).

Použila jsem kupon na slevu 100 Kč, a tak jsem za vše platila 1555 Kč. Jsem spokojená s tím, co jsem sehnala ve slevách a těším se na testování nové dekorativky. Kupujete si také jídlo v drogérii? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Rossmann haul – únor 2024

 1. Stáňa

  Hani, jídlo občas koupím jak v Rossmannovi, tak v DMku. Občas čaje, občas nějaké tyčinky, kaše …
  Na obsah slevového regálu jsem v poslední době neměla štěstí – u nás ho v poslední době měli docela „vybrakovaný“ jak v Rossmannovi, tak v DMku. Jen jsem si koupila nějaké masky, když byla akce + zdarma (šla jsem tam těsně před koncem a už to bylo docela probrané, nicméně jsem si vybrala i tak).
  Hezký den

 2. Helena

  Hani, kupuji. I u nás jsou oblíbené tyčinky New Bar, měla jsem nejraději s malinami (ta už není vidět), manžel s červenou řepou.
  Trochu závidím ty korejské stíny. U nás jsou neustále vyprodané…
  Měj hezkou neděli, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   tu malinovou zrovna taky měli, ale nevzala jsem ji. U nás ty stíny taky dlouho nebyly, ale fakt se mi ta paletka hodně líbí.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, popravdě sem tam nějaké tyčinky a čokolády jinak moc ne. Ale vypadá to, že jsi ulovila samé zajímavé věci, já jsem včera trochu řádila vůbec poprvé na Hebe, tak se netrpělivě těším na balíček.

 4. Lucie

  Ahoj, občas si nějaké jídlo v drogeriích koupím, stejně jako třeba doplňky stravy, nebo volně prodejné léky. Z produktů, které sis vybrala znám jen odličovač Isana a kdysi jsem měla i micelárku Garnier.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *