Recenze tvářenek Jordana

Krásný den, 

před Vánoci jsem si objednávala z moc sympatického eshopu lilibela.cz balíček, který obsahoval i dvě tvářenky od značky Jordana. Jordana je americká značka dekorativní kosmetiky, která se dá u nás sehnat spíše na eshopech nebo veletrzích. Je levná, ale dobrá.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem si objednala hned dvě tvářenky v růžových odstínech. Jedna stála 59 Kč a balení obsahuje 2,2 g. Tvářenky mají plastový obal s průsvitným víčkem, takže dobře vidíte na odstín. Logo je vyvedené ve stříbrné barvě, je jednoduché. Ačkoliv jsem si myslela, že se mi brzy odře, tak zatím je vše ok. Popisky na druhé straně jsou v angličtině, většinu zabírá především složení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vybrala jsem odstíny č. 37 Blushing Rose a č. 49 Passion Rose. Passion Rose je světlejší, má teplejší podtón, takový do červena. Je dost pigmentovaná, jemně mletá. Na tváři se krásně roztírá, dlouho mi vydrží. Dodává takový svěží a zdravý vzhled. Blushing Rose je studenější, má podtón do fialova. Používala jsem ji více v zimě, kdy jsem úplně vybledlá. Má stejnou konzistenci a výdrž jako Passion Rose.

Passion Rose

Passion Rose

Blushing Rose

Blushing Rose

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

krásná pigmentace

krásná pigmentace

Jsem z obou tvářenek nadšená, za málo peněz hodně muziky:-) Znáte značku Jordana? Co byste mi od ní doporučili? Nebo co vás láká k vyzkoušení? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *