Recenze levných odličovacích ubrousků – Lidl, Balea, Kaufland

 

Nakoupila jsem a vyzkoušela opravdu levné odličovací ubrousky. Nakupovala jsem ve dvou supermarketech a v DM drogérii. Připravila jsem si pro vás celkem 4 kusy odličovacích ubrousků, přičemž žádné nejsou dražší než 40kč. Ubrousky jsem seřadila od nejlepšího po nejhorší.

 

1. Odličovací ubrousky Iseree růžové – Lidl

Tyto odličovací ubrousky seženete v supermarketu Lidl a staly se vítězem tohoto srovnávacího testu. V balení jich je 25, mají velmi příjemnou, jemně květinovou parfemaci. Jsou opravdu dostatečně vlhčené a na odlíčení mého kompletně namalovaného obličeje mi překvapivě stačí jeden. Zvládájí řasenku, tekuté i gelové oční linky, make upy i s bází, takže prostě paráda. Vůbec mě neštípou v očích (mám velmi citlivé oči a nosím kontaktní čočky i při odličování).

SAM_1623

 

2. Odličovací ubrousky Iseree modré – Lidl

Jsou velmi obdobné jako jejich růžový bratr, ale mají jedno mínus, které je sesadilo na druhou pozici. Jejich parfemace mě poněkud dráždí a není tolik přitažlivá jako u těch růžových. Stejně jako ty předchozí, i tyto zvládají odlíčit obličej na jeden ubrousek, ale růžové jsou prostě lepší.

DSC_4494

 

3. Odličovací ubrousky Balea Young Light Blue

Tyto odličovací ubrousky jsou z limitované edice, ale dají se v drogériích ještě v pohodě sehnat. Já jsem si koupila sadu, kde jsou dva balíčky ubrousků a k nim modrá plastová dóza, do které je můžete vložit. Mají příjemnou květinovou parfemaci. Trošku hůře se mi pracovalo s otvíráním, výsledná díra se mi ještě trochu roztrhla, tak doufám, že mi hned nevyschnou. S ubrousky se mi pracuje dobře, ale oproti těm z Lidlu jsou takové poněkud méně mokré, takže potřebuju na odlíčení dva kousky. Mám trochu problém s nimi odlíčit odolnější šminky, jako jsou gelové linky, tekuté linky nebo řasenka. Proto získávají v tomto testu třetí místo.

images

 

4. Odličovací ubrousky Blanchette modré – Kaufland

Tyto ubrousky jsou nejlevnější, neobsahují alkohol a seženete je v Kauflandu. Opět jich je 25 ks, mají příjemnou nevtíravou vůni. Na poslední místo je posunul fakt, že jsou nejsušší a tím pádem jeden kousek odlíčí méně plochy. Na odlíčení celého obličeje potřebuju 2 – 3 ubrousky a stejně to není úplně dokonalé.

8d0cf286f3_94132403_o2

Tagged on: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *