RECENZE: Krémy Triple Active od Loreal

RECENZE: Krémy Triple Active od Loreal

 

Tato recenze se zabývá pouze krémy značky Loreal Paris. Jedná se o denní a noční krém Triple Active. Celá léta jsem byla věrným fanouškem značky Loreal a jejich Happyderm opravdu přinášel euforii mé pleti. Bohužel, přestal se vyrábět…To je podle mě jedna z největších kosmetických chyb našeho století:-) Jako nová edice, která měla částečně nahradit Happyderm, vznikla kolekce Triple Active. Tak já jsem si ji aktivně nakoupila a poctivě ji velmi dlouhou dobu používala.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Denní krém

Objem krému je 50 mililitrů, je v pěkném skleněném obalu s plastovým víčkem. Kelímek má bílou barvu. Zabalený je v krabičce, kde naleznete informace a návod v češtině, což je moc fajn. Parfemace krému je příjemná. Je určený pro normální a smíšenou pleť. To by byly ale asi všechny klady tohoto krému. Bohužel, konzistence je celkem hutná, krém se velmi špatně vstřebává do pleti a velmi dlouho trvá, než se můžete jít třeba namalovat. Celkově mi přijde, že docela ucpává póry, což je poněkud tristní, když je určený pro smíšenou pleť.

 

Noční krém

Objem krému je 50 mililitrů, je v pěkném skleněném obalu s plastovým víčkem. Kelímek má modrou barvu. Zabalený je v krabičce, kde naleznete informace a návod v češtině, což je moc fajn. Parfemace krému je příjemná. Je určený pro normální a smíšenou pleť. Bohužel, noční krém mi přijde stejně špatný jako denní. Je velmi hutný, špatně se vstřebává do pleti. Dokonce jsem po použití měla velmi umatlaný pocit. Myslím si, že by tohle krém dělat neměl. Ráno po večerním použit krému se musím většinou důkladně umýt obličej pomocí jemného čistícího gelu.

 

Celkově jsem z těchto krémů velmi zklamaná a pořád vzpomínám na Happyderm. Mrzí mě to, ale mám pocit, že se Loreal v poslední době nějak zhoršil, dřívější produkty mi přišly lepší.

 

Napiště mi, jakou máte Vy zkušenost se značkou Loreal Paris. Nebo jaké krémy používáte Vy?

Tagged on: ,

2 thoughts on “RECENZE: Krémy Triple Active od Loreal

    1. ciculka Post author

      Ahoj,
      teď u mě vyšla recenze na kosmetiku Nuxe a její řadu Very Rose, jejíž pěna je jako ta pěna Happyderm. Omrkla bych tedy jejich nabídku:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *