Recenze dekorativní kosmetiky Miss Sporty

Krásný den,

v posledních měsících se mi doma nahromadilo několik kousků od levné značky dekorativky, kterou asi každý zná, tedy od Miss Sporty. Když jsem se začínala líčit, tak u stojanu této značky jsem strávila fakt hodně času. Jejich korektor ve rtěnce používal v mém okolí asi každý. Já jsem doma nashromáždila ale jiné kousky, a to rtěnku, dvě paletky očních stínů, tužku na oči a řasenku🙂

Paletka očních stínů, odstín č. 001 Denin Storm

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paletka mě zaujala hned svojí skladbou barev. Už celkem dlouho se mi líbí kombinace hnědé a modré. Bohužel, to je asi tak vše pozitivní, co o této paletce mohu říci. Se stíny se pracuje velmi špatně. Dost se drobí, opadávají, špatně se do sebe ztrácí a dělají na víčku cucky. Zkoušela jsem různé štětce i prsty a nic nefunguje. Také by mě zajímalo, který chytrák vymyslel ten obal, protože do těch postranních úzkých částí se nedá téměř dostat. Ten nejsvětlejší odstín je tak třpytivý, že působí až nepříjemně lacině. Za mě je tato paletka veliký přešlap.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Paletka očních stínů č. 008 Purple Miaoww

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stejně pitomé balení jako u předchozí paletky. Já jsem pořád na lovu skvělé fialové na oči, takže jsem zamířila na zkoušku i k Miss Sporty. Ta světlá je brutálně třpytivá a působí fakt děsně. Růžová je naopak neskutečně mizerně pigmentovaná, na oku není vůbec vidět. Oba odstíny fialové jsou moc pěkné, ten světlejší mi přijde o něco lepší. Jsou i dobře pigmentované, ale díky fakt hloupému balení se k nim nedá pořádně dostat. Stíny celkově opět velmi opadávají, dost práší a hůře se s nimi pracuje, ale ty fialové by mohly být použitelné, kdyby… Kdyby na oku daly max. dvě hodiny. A to s bází! Takže pokud se chcete namalovat na nákup do Kauflandu a pak se hned odlíčit, tak je to tak akorát pro vás…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Kajalová tužka, odstín č. 004 Gelaming Turqoise

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na této tužce mě zaujala nejvíce ta barva, zelená je prostě moje láska. Říkala jsem si, že bude fajn na takové to rychlé nalíčení, kdy udělám nedbalou silnější linku a lehce ji rozmáznu. Nebo ji budu používat jako bázi pod oční stíny v zelené. Zase jsem byla naivní… Tužka kreslí moc pěkně, je měkká a lehce se s ní manipuluje. Jedná se o jumbo tužku, takže nepočítejte s nějakou úzkou a přesnou linkou. Líčení bylo opravdu snadné a rychlé a také se velmi rychle slilo do linky v záhybu víčka a vypadalo to vše děsně. Zkoušela jsem tužku používat jako bázi pod oční stíny a moc mě o tom nepřesvědčila. Největší problém jsem měla s aplikací stínů a se ztrácením jednotlivých barev na tomto tužkovém základu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Řasenka Studio Lash 3D Volumythic, odstín č. 001 Black

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tato řasenka proletěla celou blogosférou a všichni ji milují a chválí. Tak jsem do ní také šla a těšila se na ní. Přiznám se, že moje pocity z ní jsou dost vlažné. Konzistence je v pohodě, ale při manipulaci se mi docela dost obtiskává a trochu se maže na spodním víčku. Řasy mi dělá hodně průměrné. Určitě nemám v plánu ji kupovat znovu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rtěnka BBF Lipstick, odstín č. 104 My Delicate Nude

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstín jsem vybírala na mě trochu netypický. Jedná se o jemnou růžovohnědou barvu, na mně skoro nude 🙂 Rtěnka má příjemnou konzistenci, na rtech drží průměrně. Má hodně výraznou parfemaci, sladkou, dívčí. je vidět, že značka Miss Sporty cílí spíše na mladší zákaznice (ne že bych já nebyla mladá). Obal je obyčejný, plastový, ale je adekvátní k ceně. Se rtěnkou jsem spokojená, nemám jí co vytknout. Splnila očekávání:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z celé recenze nejlépe dopadla rtěnka a řasenka a to z nich taky nejsem moc nadšená. Jaké máte zkušenosti s touto značkou Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *