Recenze dekorativní kosmetiky Essence

Krásný den,

v posledních měsících jsem si koupila několik produktů od Essence a dneska bychom se jim společně podívali na zoubek. Jedná se o mini sheer lipbalm č. 03 Chubby Berry, lak na nehty č. 74 Feels like birthday, beaty balm na rty č.05 Heartbreaker a gel na obočí Make me brow v odstínu č.02 Browny Brow.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lak na nehty č. 74 Feels like birthday

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tato sytá růžová mě okouzlila na první pohled, laky si tak moc často nekupuji, protože je používám jen na nehty na nohou. Ale tato barvička mě dostala, přijde mi na jaro a léto jako dělaná. Lak je sytý, krásně kryje už v jedné vrstvě. Na nohou mi vydržel moc dlouho, odlakovávala jsem ho asi po třech týdnech kvůli pedikůře, ne protože by byl už nějak jetý. Pokud vás láká sytě růžová barva a chcete levný lak, který vydrží, tak určitě tento mohu doporučit.

Beaty balm na rty č. O5 Heartbreaker

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nad koupí tohoto kousku jsem celkem váhala, nemám moc ráda tyto plastové aplikátory. Nakonec jsem si tento sytě červený kousek vzala. Ačkoliv barva vypadá pěkně sytě, konečný výsledek je spíše jemně zabarvený lesk. Ale to není chyba tohoto produktu, má to přeci napsané v názvu. Bohužel s aplikátorem se trochu peru, nejde mi s ním přesné nanášení. Druhým problémem tohoto produktu je poněkud nepříjemná parfemace. Přijde mi taková laciná a zastaralá. Takže za mě bohužel tento produkt úplně doporučit nemůžu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mini Sheer Lipbalm, odstín č. 03 Chubby Berry

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento malý balzámek jsem získala jako dárek k nějakému časopisu a ráda ho používám. je to klasická čubkotužka, která má širší tuhu, jemnou konzistenci a ne úplně nejdelší výdrž )ale od tohoto produktu to nikdo ani neočekává). Barva je jemná růžovofialová a hodně lesklá. Balzámek má jemnou sladkou parfemaci, která je mi příjemná.

vlevo beauty balm, vpravo mini sheer lipbalm

vlevo beauty balm, vpravo mini sheer lipbalm

Gel na obočí Make me brow, odstín č. 05 Browny Brow

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obočí teď hýbe blogosférou. Je tu hromada produktů, které bychom mohly používat. Já si většinou vystačím s nějakou průhlednou řasenkou nebo používám hnědý stín a vosk z Avonu. Rozhodla jsem ale vyzkoušet tento gelík, který mám v nejtmavším odstínu. Na netu je dost chválený a i já mu nemám moc co vytknout. Je dobře pigmentovaný, odstín je opravdu tmavý a studený. Kartáček je malý, dobře se s ním pracuje. Barva není moc tekuté a rychle zasychá. Já si myslím že obočí mám pěkné, moc ho dokreslovat nemusím. většinou ho jen trochu zafixuji a jdu. S tímto produktem se mi pracuje dobře  a hlavně rychle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Se všemi třemi produkty jsem moc spokojená, nijak nezaostávají za mým očekáváním a to je hlavní. Doporučila bych vám především ten lak na nehty a gel na obočí. Máte zkušenost s touto značkou a těmito kousky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *