Recenze: Blur Cream, Loreal Paris

Blur Cream je báze s lehkou texturou, která vás zbaví nedokonalosti. Zajišťuje dokonalý povrch pleti s téměř neviditelnými póry. Působí na dotek hedvábně. Aspoň toto nám tvrdí Loreal:-) A jak je to doopravdy?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak napřed si povímě něco o balení. Báze je v fialkové tubičce s klasickým šroubovacím víčkem. Balení má gramáž 25 ml, což není moc. Kupovala jsem ho asi za 11 euro v Německu, je strašně drahý i u nás. Přijde mi to jako celkem přehnaná cena za bázi. Je ve dvou odstínech, přičemž já mám ten světlý, tedy light.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Loreal nám představuje dva způsoby nanášení – aplikace teček a aplikace dvou vrstev.

Aplikace teček  je vhodná pro typ pleti, která potřebuje lehčí krytí. Blur krém natečkujte přímo na pleť, následně pak jemně rozetřete po celé tváři. Blur krém je vhodný pro každý typ pleti.

Aplikace dvou vrstev je vhodnější pro problematický typ pleti, která vyžaduje optimální krytí s přirozeným jemně tónovaným výsledkem. Aplikujte nejdříve Blur Krém jako bázi pro vyhlazní nedokonalostí. V druhém kroku bychom měli aplikovat Eue De Teint (make up od Loreal Paris) v tenké vrstvě pro lehký matný make up.

Konzistence je krémová, osobně mi to nejvíce připomíná šunkovou pěnu:-) Má narůžovělou barvu a hezky se roztírá. Dělá opravdu příjemný finiš na pleti. I když na první pohled vypadá tmavší, na pleti se pěkně rozetře a přizpůsobí se odstínu pleti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento výrobek jsem si kupovala na počátku července a nemohu tvrdit, že bych ho používala každý den. Každopádě dnes jsem měla problém z tubičky ještě něco vymáčknout, abych Vám mohla nafotit konzistenci. Musím tedy s nelibostí podotknout, že velmi rychle mizí.

 

Takže pokud chcete zainvestovat do dobré báze na obličej, určitě neváhejte.

A jakou máte zkušenost Vy s tímto výrobkem? Jakou používáte bázi? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

 

Tagged on: ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *