Řasenky Avon a Oriflame

Krásný den,

dneska se spolu podíváme na řasenky dvou katalogových značek, tedy Avonu a Oriflame. Obě jsem kupovala v nějaké akci, kde jedna vyšla na cca 150 Kč, což je podle mě velmi slušná cena. Samozřejmě jsou pořád k dostání v katalozích:-)

5 in One Lash Genius, Avon

Co se týče obalu, nemám žádný problém. Je to klasická řasenková tuba, která je vyvedená tlumené zlaté barvě a všechny popisky jsou v černé. Kartáče je plastový a má celkem unikátní tvar. Jednotlivé štětiny jsou docela velké a poměrně vzdálené od sebe. Nahoře je taková chocholka, to mi trochu připomíná jednu řasenku od Benefitu (myslím, že je to Roller Lash).

Jak je ten kartáček plastový, tak je docela dost pevný. Štětinky mi přijdou docela tvrdé, což mi vadí. Určitě to není dobré pro citlivé oči. Ta špička je dobrá, protože se s ní krásně dostanete  řasám v koutu očí a také se s ní pohodlně líčí spodní řasy. Upřímně řečeno, představovala jsem si, že mi ten kartáček bude dělat hezčí a plnější řasy. Kdybych jí měla dát nějaký počet bodů, tak  bych to byly tři z pěti.

Incredible Length, Giordani Gold, Oriflame

Jedná se o řasenku z jejich „lepší“ řady Giordani Gold, kterou mám docela ráda. Už podle názvu je jasné, že se jedná o prodlužující řasenku. Opět má velmi povedený obal, který působí elegantně a luxusně. Je celý černý a písmo je zlaté (celé to zapadá do koncepce řady Giordani Gold).

Kartáček je zde klasický, pěkně hustý a s přiměřeně dlouhými štětinkami. Od řasenky jsem si slibovala mnoho, kartáček se mi opravdu líbil. Bohužel je takový měkký a ohebný, takže horní řasy sotva obalí barvou. Ta je k tomu všemu ještě nějaká řídká, takže s ní maximálně vykouzlíte nějaký hodně přirozený look.

Prodloužení jsem si nijak nevšimla, ale podle mě za to může hodně konzistence té samotné černé barvy. Kde se mi ale řasenka opravdu osvědčila, jsou spodní řasy, které pěkně pročeše, přiměřeně začerní a nerozmazává se pod očima. Této řasence bych dala ještě tak o půl bodu méně než té z Avonu.

Celkově jsem z obou kousků docela rozpačitá, protože rozhodně neplní to, co slibovaly. Nakonec jsem je používala dohromady, abych docílila aspoň nějakého slušného výsledku. Jenže s tím je fakt moc práce, to mi tedy vadí. Jak jste na tom s řasenkami těchto značek Vy? A jakou právě používáte řasenku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: , ,

4 thoughts on “Řasenky Avon a Oriflame

 1. Lucie

  Tu od Avonu mám, ale za mně spíš taky průměr, rozhodně jsem čekala víc. Teď používám řasenku Miss Sporty Naturally Perfect, ale taky nic moc a od Catrice Eyeconista a ta se mi prozatím zdá skvělá:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   tu Miss Sporty mám doma taky a jsem z ní dost rozpačitá, tady chvála nebude. Catrice jsem ještě neměla, tak se na ni mrknu, až budu v drogérii:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *