Řasenka a linky od Physicians Formula

Krásný den,

kosmetika Physicians Formula mě dost zaujala, je hodně chválená a já mám doma už několik kousků (bronzer, tvářenku, paletku stínů, rtěnku). Blogerka Ilovemakeup nedávno psala o skvělých očních linkách, což mě hodně zaujalo. Když byla v lékárně Dr. Max v červnu akce na tuto značku, ihned jsem si je objednala a rovnou k tomu přihodila i řasenku.

Linky Eye Booster Waterproof Ultra-Fine Liquid Eyeliner, odstín Blackest Black 

Linky mi přišly zabalené do takové plastové krabičky, kterou jsem už vyhodila. Dostat se do ní bylo peklo, ale aspoň vím, že je nikdo nemohl otevřít. Samotné balení je moc pěkné, líbí se mi ten detail kapek. Linky jsou pěkně těžké, balení působí kovově, ale asi to bude plast. Víčko musí pořádně zacvaknout, jinak je nemáte zadělané. Podle toho poznáte, že jsou pořádně uzavřené a nevyschnou vám:-) Štěteček je vytvořený z velikého množství jemných štětinek, které jsou moc dobře sestřižené. Barva je intenzivně černá. S linkami se skvěle pracuje, rozhodně jsou vhodné i pro starší ročníky, které mají už taková „povolenější“ víčka. Linky mají být voděodolné a opravdu jsou. Minulý víkend jsem cestou na němčinu brutálně zmokla a celý makeup byl v háji. Linky ale zůstaly:-D Jsem z nich opravdu nadšená a vřele je doporučuji:-)

Řasenka Killer Curves Mascara

Při výběru řasenky jsem docela váhala, hodně jsem pročítala různé recenze. Nakonec jsem si vybrala řasenku Killer Curves, která má přírodní štětiny a kartáček ve tvaru přesýpacích hodin. To je typ řasenky, kterou mám ráda a která mi většinou dobře sedí. Opět je zde velmi pěkné a kvalitní balení, které je příjemně těžké a dobře se s ním manipuluje. Ačkoliv jsem si vybrala osvědčený typ kartáčku, řasenka mi přijde docela průměrná. Rozhodně se mi s ní špatně dělají spodní řasy. Ty horní hezky načerní, ale to je vlastně vše. Žádný extra objem, natočení, délka, prostě průměr. Řasy ve vnějším koutku mi docela slepovala, to mi taky vadí. Zkusím ji nějak dopotřebovat, ale tato řasenka mi moc nevyhovuje.

Znáte značku Physicians Formulas? Jaká je vaše oblíbená řasenka? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Řasenka a linky od Physicians Formula

 1. Helena

  Tak tady asi nic – linky nepoužívám a řasenka zase asi nebude žádná pecka.
  Děkuji za info, Haničko a přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Značku neznám a mám to podobně jako Helena nade mnou – řasenka nedopadla dobře a linky nepoužívám … Oblíbenou řasenku nemám – teď zrovna používám nějakou z DM boxu a v záloze mám jednu YR, která byla jako dárek k nákupu, a jednu Oriflame, kterou jsem dostala k Vánocům. Takže já řasenku budu kupovat asi tak za půl roku (pokud mezitím nedostanu k Vánocům další :D)
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   taky mám doma docela zásobu řasenek, ale hodně z nich mi moc nevyhovuje. Na linky nedám dopustit, ty tekuté jsem objevila už na konci základky a od té doby je nosím pořád.

 3. Sabina Emma Nováková

  Ahoj Haničko, dobrá linka je záležitost, kterou zrovna sháním a tohle vypadá zajímavě. Děkuju za tip, možná se po ní kouknu až budu mít zase do Maxe cestu, v tom našem jsem zahlédla celý regál Physicians Formula.

 4. Lucie

  Značku znám a na linky jsi mě docela nalákala, mám v plánu si od téhle značky nějaké produkty pořídit, až natrefím na nějakou akci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *