Řada Perfect to Last od Miss Sporty – recenze

Krásný den,

nedávno jsem vyhrála balíček kosmetiky u youtuberky Gabulky. Byl velmi bohatý a byla v něm i sada dekorativní kosmetiky od Miss Sporty. Já jsem s touto značkou začínala, když jsem se učila líčit. Byla dostupná a v drogérii měli i světlé odstíny, což jsem vždy potřebovala. V řadě Perfect to Last najdete makeup, korektor a pudr.

Makeup Perfect to Last 24 H, odstín 100 Ivory

Makeup je ve skleněné lahvičce s pumpičkou a plastovým víčkem. To drží hodně pevně, takže poprvé se mi ho vůbec nepovedlo sundat. Makeup slibuje otěru odolnost, plné krytí a výdrž 24 hodin. Pumpička funguje v pohodě, na celý obličej mi stačí maximálně dvě dávky. Odstín 100 Ivory je příjemně světlý, používala jsem ho celý červen a kus července, takže v době, kdy jsem byla už lehounce opálená. Má ale hezký studený béžový tón, není moc teplý a ani přehnaně růžový. Dobře se zapracovává houbičkou a na pleti má překvapivě opravu slušnou výdrž. Neleze mi do pórů, nedělá neplechu. Používám ho velmi ráda a ubývá extra pomalu.

Korektor Perfect to Last

Ze stejné řady je zde i korektor. Odstín bych měla mít opět nejsvětlejší, ale název a číslo se mi už z obalu setřelo. Má podobu silnější tyčinky, hodně mi připomíná Multitasker od Rimmelu, ale je mnohem levnější. Odstín je nádherně světlý (světlejší než makeup). Pod očima sedí dobře, snadno se zapracovává houbičkou a po zapudrování se ani nehne. Já jsem si v posledních letech kupovala ten od Rimmelu, ale přejdu na tento od Miss Sporty, protože je levnější a já mezi nimi nevidím rozdíl:-)

Pudr Perfect to Last 10 H, odstín 050 Transparent

Nakonec tu mám pudr. Pudry Miss Sporty jsem si kupovala často, byly hezky světlé a levné, to jsem sháněla. Má obyčejné plastové balení, v obalu není žádná labutěnka a ani zrcátko. Já to nepotřebuji, mám doma svůj pudr a zrcátko se také najde. Z druhé strany najdete popisy a odstín. Já jsem měla číslo 050, což je transparentní ostín. Pudr je celkem jemně namletý a trochu práší. Ubývá tak průměrně. Není nějak speciální, ale jestli od pudru nemáte nějaké bonusové požadavky, tak tento funguje dobře. Nedělá zbytečné mapy, hezky zmatňuje a splňuje vše, co slibuje.

Díky Gabulce jsem se zase mohla vrátit ke značce Miss Sporty, kterou jsem v drogérii v poslední době dost míjela. Říkám si, že je to škoda. Je to pořád levná kosmetika, ale funguje dobře. Mě tato řada jen velmi překvapila. Jsem nadšená z odstínu makeupu a korektor je rozhodně můj velký oblíbenec.

Jaký máte vztah ke značce Miss Sporty? Máte doma nějaký jejich kousek? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Řada Perfect to Last od Miss Sporty – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem si to kupovala dřív, taky jsem doma dlouho nic neměla, ale to, co jsem si nyní nechala z balíčku od Gabulky, mi opravdu hodně vyhovuje.

 1. Lucie

  Ahoj, od Miss Sporty občas neodolám nějakému laky na nehty. Nicméně z další kosmetiky už jsem si kupovala jen transparentní pudr a řasenku, ty byly moc fajn. A pak mám ještě hodně laků na nehty. Odstíny fajn, ale ty výdrž už taková sláva nebyla.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já jsem měla v balíčku i lak na nehty v takové poměrně výrazné korálové a už jsem ho zkoušela. Byla jsem moc překvapená, jak skvělou výdrž měl. Nosila jsem ho asi deset dnů, pak už musel dolů, protože mi povyrostl nehet a u lůžka to nevypadalo vzhledně.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, tak korektor si rozhodně musím někam poznamenat, protože Multitasker na tvoje doporučení miluju. Já jsem miss sporty používala hodně v pubertě hlavně So Matte řadu pro problematickou pleť, pak Fabulous Lash řasenku a jejich rtěnky, co voněly po melounu. No a laky na nehty, ale tak ty používám ráda dodnes. Kdysi dávno jsem od nich měla i voňavku Morning Baby 😀 A mamka používala tu Pump up booster řasenku, to si pamatuju dodnes.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   ten korektor byl hodně povedený, je nejlepší z těch, které doma zrovna mám. Měla jsem doma několikrát tu žlutou řasenku, ta byla skvělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *